×

Ми тут:

підписатися

Родина, що дарує свято

У світі існують фактори, які дають сигнал, що різдвяні свята ось ось розпочнуться: починаються шалені розпродажі, торгові центри  по-святковому декорують вітрини, у повітрі витає справжній дух Різдва. У Львові більше шести років таким сигналом є випуск нової колекції від майстерні «Зробив Тато».

Понад шість років подружжя Марко Савицький та Марія Гром разом з Іваном Савицьким є родиною, яка несе дух та магію різдвяних свят.

Сімейна справа, яка виникла у кризовий момент — майстерня «Зробив Тато» балансує між бізнесом та місією збереження традицій. Ідея творчих людей створила улюблену справу, яка популяризує справжній галицький дух Різдва. Справа, яка почалась як маленький сімейний бізнес, переросла у масштабну, для якої важливо перш за все популяризація сімейних традицій. Синергія сім’ї Савицьких подарувала можливість дарувати близьким концептуальні святкові  іграшки.

Усе, що роблять у майстерні – абсолютно щиро та з любов’ю. Кожна іграшка з моменту привезення матеріалу й до того, як людина тримає в руках частинку різдвяної магії, проходить через десятки рук, які наповнюють кожну деталь свїми емоціями.

Корпоративний подарунок від «Зробив Тато» означає подарувати близькій людині справжню емоцію. Не секрет, що дарувати неякісну іграшку від сумнівного виробника в наш час це не лише моветон, а й прояв свої байдужості. Даруючи іграшки від «Зробив Тато означає сказати щиро «Я тебе люблю».

Основна продукція – це ялинкові прикраси, з національним традиційними різдвяними мотивами,  які одразу ж дарують святковий настрій. Окрім цього в асортименті є дерев’яні блокноти, метелики, дитячі товари для розвитку і творчості. Є також ще два напрями виробництва – вироби на замовлення та дерев’яні вмістилища: коробочки, ящики для квітів, капшо, скриньки, скрині…

Щороку дизайнери майстерні розробляють нову колекцію тематичних колекційних іграшок. Цьогорічна колекція вийшла під назвою «Коляда» і дала сигнал, що Різдво от от буде на порозі!

 

Free WordPress Themes, Free Android Games