Samsung telefon imei değiştirme programı


Belirttiğimiz bu yazılımı kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Yazılımın kullanımı kolay ve yazılım dosya boyutu oldukça küçük sadece yapılması gereken adımlar var bunların doğru bir şekilde uygulanırsa imei atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım ile bilgisayar arası bağlantıların doğru yapılması iletişimin sağlanması acısından çok önemli serial port üzerinden sağlanan bağlantının doğru olması yazılımın doğru çalışmasını sağlamaktadır. Telefonunuzun USB Kablo üzerinden sağlayacağınız bağlantıyı bilgisayarınızın aygıt yöneticisine bakarak doğrulayın eğer bağlantıda problem söz konusu olursa yazılım imei atma işlemini doğru yapmamasına sebep verebilir bu sebepten serial bağlantı noktaların kontrollerini gerçekleştirin.

Lg x screen tel var. Bu vestel venüste olmaz çünkü yazıda belirttiğimiz gibi sadece mtk işlemcili telefonlarda olmaktadır. J7 pirime var bende duos acaba imel deyiştirebilirmiyiz bide orjinal telefonun imel ini atarsak yazılım güncelleyebilirmiyiz cevabini bekliyorum. Iyi gunler ustam nokia tekefon var imeili calindi tekrar imeil atabilirmiyiz elimizde eski telefon …  Read more ». Bu hatayı almanızın sebebi telefonunuzun mtk işlemcili olmamasından kaynaklanıyor. Bende disaple sleeping mode fail hatası alıyorum vede bilgisayarımla telefon arası bağlantı kontrol ettim sıkıntı nedir?

Cep telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra Masaüstü — Bilgisayarıma Sağ Tıklayın — Yönete Tıklayın —   Karşımıza gelen bilgisayar yönetim ekranından Aygıt Yöneticisi kısmına gelin ve Bağlantı Noktaları COM ve LPT Yazan alanı kontrol edin cep telefonunuzu kaçıncı port üzerinde görüldüğüne dikkat edin örnek olarak Com1, Com2, Com3 Şeklinde sayılar vardır cihazınızı kaçıncı port üzerinde görüldüğünü bulun.

Merhaba kullanmakta olduğunuz işletim sisteminin program uyumluluk ayarlarını kontrol etmenizi öneririm. Merhaba bu hatayı bir çok kullanıcının yaşadığını görmekteyim.

 • Samsung telefona imei atma program.
 • ücretsiz gelir gider takip programı full;
 • casus telefon takip izleme.
 • IMEI Değiştirme Programı ve Kodları | Samsung ve Apple;
 • android telefon film izleme;
 • Telefonlara İMEİ Atma Programı [Resimli Anlatım];

Bu sorun için bağlantınızı bluetooth olarak değiştirebilir misiniz. Bilgisayar ve cep telefon ile bağlantıyı bluetooth ile sağlayın. Uyku modunu kapattım öyle denedım fakat aynı hatayı bir daha verdi. Sizce nasıl bır yol denemelıyım. Arkadaşım, arkadaşlar ve ben de dahil Disable sleeping mode fail hatası alıyoruz, ne yaptıysak olmadı. Yardımcı olabilir miyiz demişsiniz ama o kadar arkadaşların sormasına rağmen bu soruna her hangi bir cevap vermemişsiniz.

Lütfen bir cevap verin. Slm ben sony experıa z3 compat aldım ımeıl numarası yk dedıklerınızı yapsam bı faydası olr mu daha once sony experıa kullanıcılarına yardımcı oldunuzmu bu konuda bna bı bılgı verırsenız sevınırım. Slm kardeşim bnim sony Expert M2 aldım yurtdışından buna imali atılımı ve nasıl atılır tekrar ederm. Bluethoot baglantisi yapicam ancak nasil baglanilacak yardimci olurmsunz samsung s4 orjinal kore degil fark edermi.

IMEI değiştirme programı veya kodları sizler için derledik. Her mobil telefonun bir imei kodu bulunmaktadır Peki Imei nedir, ne işe yarar, imei. imei atma; imei değiştirme programı; İMEİ nasil atilir; telefona imei nasil atilir; telefona imei atma programı; samsung imei atma resimli anlatım.

Merhaba model ve marka uyumluluğu hakkında bilgi sahibi değiliz. Buradan bana ulaşım sağlayabilirsiniz. Merhaba yukarıdaki yazımızın içerisinde bulunuyor fakat sizin için tekrar anlatalım.

 • .
 • iphone da telefon takip.
 • IMEI Değiştirme [Kodsuz ve Rootsuz] | Mobil Teknoloji Haberleri, Telefon Özellikleri ve İnceleme.
 • iphone 6 arama kaydı görünmüyor;

Bilgisayarınızın masaüstünde Bilgisayarım simgesine sağ tıklayın ardından yönet seçeneği ile bilgisayar yönetim ekranına ulaşın. Sol tarafta bulunan aygıt yöneticisine tıklayın. Kullanım itibariyle yurt dışından getirilen telefonlar için daha çok kullanılmaktadır. Bir servise para vermekten bu sayede kurtulabilirsiniz.

Samsung telefona imei atma program

Yapılan işlem hiç de o paraya değmeyecek bir işlem olduğunu siz de göreceksiniz. Cep telefonunuzu ara kablıosu yardımıyla bilgisayarınıza bağlayın. Bu işlemden sonra bilgisayarınızın serial port Com adresini öğrenmemiz gerekecek. MTK Engineering Mode uygulaması sayesinde telefonunuzdaki imei sorununuza kalıcı çözüm yapabilirsiniz. Öncelikle şuraya tıklayarak telefonunuza indirin. Aga ben bu telefonu usb ile bağlıyorum AMA telefon kapalımı olacak sonra usb portunun com …  Read more ».

İmei numarası sayesinde telefonunuzun bulunduğu yeri vs öğrenebilirsiniz. İmei numarası 15 rakamdan oluşur ve uluslararası bir özelliğe sahiptir.

Yorum Ekle

İmei numarasını nerden öğrenebilirim derseniz eğer bu işlem çok basittir. Telefonunuzun numara tuşlama kısmına girin.

Her cihazın mutlaka bir imei numarası bulunur. Eski telefonların imei adreslerini de yeni telefonlarınıza eklemeniz mümkün arkadaşlar.

 1. en iyi casus program!
 2. vodafone telefondan takip!
 3. IMEI Değiştirme [Kodsuz ve Rootsuz].

İmei numaranızı değiştirmek isterseniz root telefonunuzda mevcut olması gerekir. Arkadaşlar root atmak ingilizcede ki kök anlamında olan root kelimesinden gelmiş durumdadır. Kök klasörüne ulaşmak demektir. Telefon, tablet gibi cihazlar içinde sıkça karşımıza çıkan terimdir root veya root atmak.

Telefonlarımızda telefon üretiminde ki rol oynayan kişiler root ayarlarını kullanıcılara kilitli hale getiriyorlar böylelikle kullanıcılar telefonda  tam kontrol sahibi olamıyor. Root atmaya başlamadan önce bazı uygulamalar kurmanız gerekiyor arkadaşlar bunlardan bir tanesi: Bu uygulamayı imei adresinizi değiştirmek için kullanıcaksınız.

Uygulamamızın tüm özelliklerini görmek isterseniz, butonuna tıklayın "Demoyu Görüntüle" Ürünlerimizin fiyatını öğrenmek isterseniz lütfen planı seçin: Telefon, Masaüstü, Aile kiti.