Американські винищувачі патрулюватимуть український кордон

НАТО відправляє свої літаки-розвідники у Польщу та Румунію, щоб контролювати українську кризу. Про це повідомив прес-секретар НАТО журналістам. “Всі розвідувальні польоти будуть відбуватися виключно по території Альянсу”, – сказав чиновник. У НАТО вважають, що все виглядає так, що Росія зміцнює свій контроль над Кримом напередодні референдуму 16 березня. В Альянсі нагадали, що Україна і Захід вважають референдум щодо приєднання Криму до Росії незаконним. Як відомо, США перекидають до Польщі 12 винищувачів F-16 і 300 військовослужбовців. Військові візьмуть участь у спільних американсько-польських маневрах, які стартують 13 березня. У польському військовому відомстві зазначили, що ці маневри були заплановані вже давно, однак “у зв’язку з напруженою політичною ситуацією” в Україні їх було вирішено прискорити і розширити.
6 березня США вже перекинули шість винищувачів F-15 до Литви.
Міністр оборони Литви заявив, що передислокація цих літаків є відповіддю на “російську агресію на Україні і підвищену військову активність в Калінінграді”.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency