МІЯ: «Моя планета крутиться навколо музики»

МІЯ, з часу успіху пісні «Розпач» уже минуло доволі багато часу. По-різному бувало, але зараз саме той момент, коли молоді артисти можуть впевненіше почуватися на українській сцені. Що ти робила весь цей час? Яке місце зараз у твоєму житті займає сцена?

Музика у моєму житті відіграє особливу роль – як тоді, так і зараз. За останній час встигла отримати диплом юриста і навіть досягнути певних успіхів у цій сфері. Проте юриспруденція – мозок, а музика – серце. Моя планета крутиться навколо музики. І сцена мене не відпускає. Паралельно готувала новий матеріал і от на днях презентувала англомовну композицію «Myplanet». Крім того, вирішила, що прийшов час вийти на сцену з окремою музичною програмою «Голос», яку можна буде почути вже 16 грудня на моєму сольному акустичному концерті в концерт-холі «Віденська тераса».

Розкажи більше про концерт. З ким працювала над новою програмою «Голос»? Чим вона особлива?

 Обожнюю саксофон та фортепіано, цей дует є нереально романтичним та інтимним, голос лише підкреслює всю його глибину та чуттєвість. Для мене було дуже особливим зробити кожен трек саме таким, у чомусь навіть оголеним, під їх акомпанемент. У програмі звучатимуть не лише мої пісні, але й хіти легендарних музичних особистостей Whitney Houston, Frank Sinatra… Я дуже задоволена співпрацею з Люсьєною Винокуровою, надзвичайно талановитою піаністкою, ми втілили з нею багато задумок.

 Повернемося до нового синглу «Myplanet». Чому він саме англомовний?

 Можливо, тому, що поки сильнішої україномовної пісні за «Розпач» так і не знайшла.А розмінюватися на абищо не хочеться. Це вже друга пісня англійською в моєму репертуарі, попередня – «BestPartofYou», на неї ми відзняли і кліп, який був у ротації на музичних телеканалах. А «Myplanet», як на мене, ідеально звучить англійською, в ній є такий драйв, енергія, сила почуттів всередині – тому саме вона. У майбутньому планую повернутись і до україномовних пісень.МІЯ_35-2

Як ти вважаєш, що потрібно для того, аби стати успішним артистом?

Сильний репертуар, сильний голос і сильно вірити в те, що ти співаєш і що ти робиш. Бути сильною точно в цій сфері не завадить (сміється).

Ти вже давненько на сцені, а курйозні випадки траплялися?

Бувало всяке, але найбільше запам’яталося, як зламала посеред концерту каблук… Спершу мені стало не до сміху, але за лічені секунди я зняла взуття і доспівала всю програму босоніж. Відтоді знаю, що вихід є з будь-якої ситуації.

Напередодні Нового року та Різдвяних свят твої побажання всім читачам журналу «РІА Львів».

 Насолоджуйтеся життям: живіть тут і зараз, плануйте і реалізовуйте задумане, будьте здоровими, красивими, щасливими, сильними та любіть життя у всіх його проявах! А також слухайте хорошу якісну музику!

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency