Львів’янка Катерина Крива – отримала ліцензію з карате на Всесвітні Ігри – 2017

25–26 липня у польському місті Вроцлаві в рамках Всесвітніх Ігор-2018 будуть проходити змагання по карате, які зберуть найкращих спортсменів цього виду одноборств з багатьох країн світу. 

Інформує Zik.

В програму змагань включено п’ять чоловічих та п’ять жіночих категорій в куміте (поєдинки), а також чоловіче та жіноче ката (формальні комплекси), повідомляє ldufk.edu.ua.

У кожній категорії виступатиме по вісім спортсменів, які вибороли ліцензії на основі вимог Всесвітньої федерації карате (WKF). Слід зауважити, що Всесвітні Ігри часто називають Олімпіадою серед неолімпійських видів спорту, відповідно участь у таких змаганнях є вершиною професійної діяльності спортсмена у неолімпійських видах спорту.

За рішенням технічного комітету WKF одну з восьми ліцензій у ваговій категорії до 50 кілограм серед жінок на основі високих спортивних результатів та місця у світовому рейтингу надано випускниці Львівського державного університету фізичної культури, члену національної збірної України, майстру спорту Катерині Кривій (тренер – Ігор Богдан, старший викладач спеціалізації карате ЛДУФК).

Слід відмітити, що Катерина була учасницею І Європейських Ігор на яких посіла четверте місце, а також є володаркою титулу «Grand Winner – 2016» у ваговій категорії до 50 кг.

У поточному сезоні у спортсменки попереду участь в Чемпіонаті Європи, що буде проходити у Туреччині 4–7 травня та напружений етап підготовки до WorldGames-2017 у Вроцлаві.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency