Керівники Львівщини зустрілися з консулом Румунії

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова ЛОДА Олег Синютка зустрілися сьогодні, 7 квітня з Генеральним консулом Румунії в м. Чернівці Елеонорою Молдаван. Сторони обговорили активізацію двостороннього співробітництва, зокрема в економічній сфері, повідомила прес-служба Львівської облради.

 «Я висловлюю щиру подяку Румунії за підтримку України при отриманні безвізового режиму. Окрім цього, дякую і за те, що підтримуєте цілісність нашої країни під час російського-українського протистояння», – наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також під час зустріч йшлося про включення Львівщини у транскордонну програму «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» як мінімум на правах асоційованого партнера у проектах ТКС. Ця Програма зараз не розповсюджує свою дію на територію Львівської області.

 Зазначимо, цьогоріч минає 25-річниця з часу встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією

 Принагідно, Олександр Ганущин запросив Еленору Молдаван стати учасником Форуму місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency