Простір для Lem Station нададуть в оренду на 50 років

Для реалізації проекту інноваційно-креативного простору Lem Station колишнє трамвайне депо віддадуть в оренду інвестору на 50 років.

Інформує Tvoemisto.tv.

Передбачається подальша передача інвестору в оренду на 50 років із правом передачі в суборенду відповідних будівель, споруд та їх частин, подальшою реєстрацією права власності на об’єкти за територіальною громадою, та звільнення від орендної плати інвестора на період здійснення реконструкції (але не більше 4-х років). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

В управлінні інвестицій планують оголосити конкурс з вибору інвестора для реалізації цього проекту.

Нагадаємо, проект Lem Station – наслідок модифікації ідеї «Креативного кварталу», у межах якого на базі старого трамвайного депо планували створити комплекс із коворкінгами, стартап-боксами, залами для майстер-класів та заходів, творчими майстернями, центром з розвитку дітей, поштовим відділенням, амфітеатром, еко-парком, паркінгом. Концепцію перейменували на «Lem Station», на честь відомого письменника-фантаста Станіслава Лема. 

Дмитро Косарєв, співзасновник Lviv IT School, один із учасників проекту Lem Station, розповів , що насамперед тут хочуть створити місце для комунікації підприємців: «Ми дещо модифікуємо концепцію, але це все одно буде львівський соціальний хаб для івентів. З офісами, дитячими центрами тощо. Підтримка стартапів, основні базові речі – інновації – залишаться ті ж самі».

За його словами, Львову бракує локацій для «smart entertainment». «Так, у нас є класні ресторани, пару нічних клубів. І на тому список закінчується. Ми хочемо принести у Львів smart entertainment – місця, куди львів’яни можуть прийти, відпочити і прокомунікувати: правильно, якісно, приємно, – зазначив Дмитро Косарєв. – Велика частина бізнесу – це комунікація. Більшість контрактів укладають не в кабінетах і не в мітинг-румах, а в ось таких місцях. Якщо ви хочете, щоб бізнес зростав, мають бути місця, де люди будуть між собою комунікувати».

 

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency