У Львові триває мистецький проект «Шоу обіцянок»

Учора, 13 червня, у львівському Палаці мистецтв відкрився грандіозний мистецький проект “Show promise” (Шоу обіцянок). На виставці представлені живопис, інсталяція, фотографія, відео, скульптура, графіка та перформанс. Роботи займають усі зали трьох виставкових поверхів Палацу мистецтв. Організатором даного проекту є “Zenko Foundation”.

Інформує День.

Участь в проекті бере 34 художники з різних міст України. Це і знані класики сучасного мистецтва, і молоді митці – Влада Ралко, Сергій Петлюк, Борис Михайлов, Олександр Ройтбурд,Влодко Кауфман, Аліна Якубенко, Євген Самборський, Олекса Фурдіяк та інші. Більшість із них представляє тут свої нові роботи. Кураторами проекту стали Ігор Абрамович та Олександр Соловйов.

Мета проекту – показати мистецтво, яке реагує на різні війни, політичні протистояння та тривоги. Крім того саме мистецтво повинно показати орієнтир на майбутній рух та розвиток. Тут не має проектів чи робіт із позитивним поглядом на майбутнє, лише рефлексії на трагічне сьогодення. 

“У сучасному інформаційному просторі людина може миттєво дізнаватись про події у найвіддаленішому куточку світу, висловлюватись назагал можуть не тільки медіа, кожен тепер створює власний контент. Забагато інформації, яка є не завжди позитивною, вводить нас у стан розгубленості. Мистецтво не заспокоює, але воно дає змогу відстороненого погляду, шанс на аналіз та рефлексію, і таким чином розуміння того, що є дійсно важливим”, – розповів засновник “Zenko Foundation” Зенко Афтаназів.

Оглянути виставку можна буде до 16 липня.

 

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency