У Львові презентували книгу «Львів давній»

Вчора, 13 червня, у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва, відбулася презентація книги «Львів давній», переклад якої із польської мови здійснив Ілько Лемко. Книга побачила світ у видавництві «Апріорі», в травні цього ж року.

Інформує Гал-info.

Ілько Лемко, львовознавець, музикант, письменник, перекладач,  у своєму виступі поділився принципом добору праць і укладанням їх в єдину книгу, а також розповів про труднощі перекладу, які йому траплялись при роботі над книгою. Крім цього, на прохання глядачів пан Ілько зачитав усім присутнім колоритні уривки з праці А. Краєвського «Львівські передмістя».

Директор видавництва «Апріорі» Юрій Николишин у своїй промові висловив готовність продовжувати традицію видань польських перекладів і принагідно проанонсував книгу А. Міцкевича «Дзяди», яка вже готується до друку.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency