Ресторан Vintage Nouveau – особливе місце, що зачаровує поєднанням авторської кухні і винотеки

Ресторан Vintage Nouveau – це гастрономічна резиденція авторської кухні, що знаходиться на першому поверсі Vintage Boutique Hotel, на історичній вулиці у серці Львова. Це місце, де панує атмосфера затишку, де можна заховатися від метушні великого міста, занурившись у зовсім інший світ…

21267859_1724279091210990_1108740558_o

Нестандартні гастрономічні рішення, створені шеф-кухарем Юрієм Ковриженко,бездоганно гармонують з винною картою — ще одним предметом гордості ресторану. Про свою історію знайомства з вином, створення оригінальної винної карти та нагороди від найавторитетнішого світового експерта у світі вина Wine Spectator розповідає шеф-сомельє ресторану Vintage Nouveau — Мар’яна Скавінська.

Вино мене полонило й зачарувало вже давно…

Близько 10-ти років тому я вперше відкрила для себе вино не лише як напій, а як цілу філософію. Вино зачарувало та полонило мене. Далі були навчання у школі сомельє, безліч дегустацій у різних куточках країни, стоси прочитаних книг… Робота сомельє вимагає постійно оновлювати свої знання та самовдосконалюватися, адже ніщо не стоїть на місці, все розвивається і необхідно йти в ногу з часом. Найкраще цьому сприяють поїздки на виноробні, спілкування з людьми, які створюють вино та живуть своєю справою. Занурюючись в культуру та традиції різних країн, я щоразу детальніше знайомлюсь з особливостями гастрономії, а вина завжди відкриваються мені по-особливому. Для мене це одна з улюблених сторін професії.

Вже понад два роки я є частиною чудової команди ресторану Vintage Nouveau. Вже з перших робочих днів я чітко розуміла, що це заклад високого рівня, й мені потрібно йому відповідати. Це усвідомлення завжди надавало  мені мотивації та наснаги рости над собою, щодня відкривати нові грані своєї професії та невпинно працювати над розвитком спільної справи. Команда Vintage Nouveau — люди особливі й творчі, їхня робота надихає мене творити й розвиватись. Вино — це моя пристрасть. Я переконана, що немає нічого красивішого, ніж людина з келихом вина.

Винна карта: поєднання кращих вин світу та авторської кухні ресторану

Моя перша винна карта була особливою: головна ідея полягала в тому, щоб представити якомога більше унікальних вин з різних країн. Не часто в наших ресторанах можна зустріти вина Хорватії, Чорногорії, Греції, Уругваю…

У другій карті була збережена тематика попередньої,  проте основний  акцент я вирішила зробити на Італії, а особливо на регіоні П’ємонт. Перша моя поїздка на виноробню була саме в цей регіон, і він причарував мене з першого погляду. Густий ранковий туман,  високі пагорби, вкриті виноградниками, і, звичайно, величні вина—одні з найкращих в світі. Бароло і Барбареско — справжня гордість П’ємонту. У нашій карті чи не найбільший вибір цих вин в Україні.

Ще однією особливістю нашої карти є широкий вибір знаменитого бургундського вина Шаблі. У нас представлені усі вісім Гран Крю Шаблі (найвища категорія якості для цих вин), що досить рідко зустрічається в ресторанах.

21268067_1724279357877630_2015957932_o

Дегустації вин у VintageNouveau — можливість поринути у неповторний світ вина

Винний погріб ресторану Vintage Nouveau — ідеальне місце для проведення дегустацій. Чудовий інтер’єр, приємна атмосфера та затишок сприяють близькому знайомству з вином, дозволяють відчути всі грані його смаку та аромату. Часто до нас у гості з дегустаціями приїжджають  представники виноробень з усього світу. Також, щомісяця ми проводимо фестивалі вина. Це чудова нагода, у легкій атмосфері, продегустувати вино, а також насолодитись гастрономічним супроводом від нашого шеф-кухаря.

НагородаWine Spectator «Best of Award of Excellence» у VintageNouveau

У 2016 роцівиннакартаресторану Vintage Nouveau отрималанагороду  Award of Excellence (одинбокал) відавторитетногосвітовоговидавництва Wine Spectator. «Знакомдосконалості» (Award of Excellence) відзначаютьсяресторани, якіпредставляютьграмотноскладенукартувин, щооцінюєтьсязатакимипараметрами, якрепутаціявиробників, поєднаннявинзкухнеюресторану, ціноутвореннямтаоригінальністюкарти.Ми стали єдиними володарями такої відзнаки у Львові. Це надихнуло нас на подальші досягнення, і вже цього року ми отримали «BestofAwardofExcellenсe» (два бокали). Мені надзвичайно приємно, що саме моя винна карта принесла нашому ресторану цю відзнаку, адже це велика честь й відповідальність.

Оберіть своє улюблене вино у винотеці VintageNouveau

Ще одна особливість нашої винної карти — це великий вибір вин побокально, який ми змінюємо кожні три місяці. Також ми використовуємо пристрій Coravin, який дозволяє наливати вино, не відкриваючи пляшки. Завдяки цьому наші гості можуть продегустувати преміальні вина, не купуючи цілу пляшку. У винотеці нашого ресторану можна не лише з насолодою провести час за келихом вина, а й придбати вино з собою.

Автор: Юлія Ваксман

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency