Свято шоколаду у Львові розпочалося

Свято шоколаду “Національне свято шоколаду 2017″ у Львові – найсолодше свято країни розпочалося.

Про це повідомляє tamtour.com.ua

У 2017 році “Свято шоколаду” буде проходити протягом трьох солодких днів – з 13 по 15 жовтня.Відвідувачі “шоколадного дійства” зможуть побувати на ярмарку-презентації шоколадних виробів найкращих представників цієї індустрії, взяти участь в майстер-класах від професійних шоколатьє, поласувати шоколадними виробами ручної роботи, які запрезентують найкращі кондитерські Львова та всієї України, стати свідком створення унікальних скульптур з величезних брил шоколаду, поспостерігати за будівництвом Шоколадного міста, долучитися до різноманітних шоколадних забав.

Протягом п’яти днів “Свята шоколаду 2016″ буде працювати величезний Шоколадний Ярмарок, на якому виробники і представники шоколадної індустрії, кондитерські та майстерні шоколаду ручної роботи представлять свої вироби, зроблені спеціально до свята. Кожен охочий може власноруч виготовити свою шоколадну свічку разом з майстрами Львівської свічкової мануфактури.

Традиційно в рамках Національного Свята Шоколаду проходить Чемпіонат кондитерів-аматорів “Домашній кондитер”. До участі запрошуються всі, хто впевнений у своїх кулінарних здібностях і знає як зробити десерт, який здивує смаком і неодмінно сподобається вимогливому журі.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency