Ранкова Кава Ділової Жінки з Роксоланою Богуцькою

Станьмо благодійниками, зробимо маленьке диво для діток. Збережемо віру, що справжні чудеса існують!

7 грудня о 12.00 запрошуємо на “Ранкову Каву Ділової Жінки” із Роксоланою Богуцькою в рамках проекту “Ялинка Бажань”, в ресторані PartyFon, організаторами якого є громадська організація ГО “Ділові Українські Жінки у Львівській області”.

Роксолана Богуцька – серед найвідоміших українських дизайнерів. Вона створювала костюми для туру “Дикі танці” Руслани, коли співачка здобула перемогу на конкурсі Євробачення в 2004 р., костюм першої леді України Катерині Ющенко для церемонії інаугурації Президента 2005 р. Учасник Ukrainian Fashion Week, Lviv Fashion Week, Fashion Philosophy Fashion Week Poland, куди Роксолана була запрошена як спеціальний гість XVIIІ Міжнародного конкурсу для дизайнерів одягу “The Golden Thread” (“Золота Нитка”).

24581064_1014834535322723_731369084_n

Бренд Roksolana Bogutska має безліч незмінних шанувальників в Україні і за кордоном. Кожна колекція вражає сучасною енергетикою. Roksolana Bogutska потрапила до переліку 12 найкращих колекцій весна/літо 2010 за версією TheFashionInsider.com Magazine поруч з Chanel, Burberry, Dolce&Gabbana і стала першим українським дизайнером, що був включений до рейтингів авторитетних європейських fashion-ЗМІ.

Тема зустрічі: “Від Мрії до реальності”.

Ведучими традиційного сніданку будуть Олександра Юрченко – Docent у ЛНУ імені Івана Франка, власниця у “Матусине печиво”. Успішна бізнес леді у сфері нерухомості Світлана Ярмолюк. Дизайнер одягу, з власним почуттям стилю й тенденцій, Олена Олійник.  Цього разу зустріч буде присвячена одній з основних діяльностей організації – благодійності. Ми зберемося дружнім жіночим колом не лише для того, щоб самопрезентуватись та обмінятись бізнес-контактами, але й, щоб подарувати частинку тепла та турботи вихованцям Навчально-реабілітаційний центр “Довіра” котрим опікується організація ГО “Ділові Українські Жінки у Львівській області”, та взяти участь в щорічній благодійній акції «Ялинка бажань». Напередодні дітки Навчально-реабілітаційний центр “Довіра” в очікуванні дива написали листи з проханням виконати новорічне побажання – отримати бажаний подарунок від Святого Миколая. Усі посилання ми зберемо і розвісимо на справжній «Ялинці бажань», де кожна з наших учасниць,за своїм бажанням, витягне прохання дитини та втілить його в життя – придбає подарунок й завітає до дітей напередодні новорічних свят, подарувавши не просто сувеніри, а частинку тепла, уваги й домашнього затишку. Чужих дітей не буває. Завдяки Вашій небайдужості та відкритості ми зможемо зробити маленьке диво для діток, зберігши в їх серцях віру, що справжні чудеса існують!

Реєстраційний внесок за передоплатою становить 350 грн. У день проведення заходу – 400 грн

Приєднюйтесь, гарний настрій, хороші знайомства та частування від Partyfon гарантуємо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency