Весною стартує реставрація Підгорецького замку

Небайдужі благодійники зібрали більше 230 тисяч гривень на відновлення Підгорецького замку.

Про це повідомляє Львівський Портал.

Як зазначають ініціатори збору коштів – БФ «Софос», збір було завершено 25 грудня 2017 року та сума збору склала 238 367 грн., що є 110% від початкового кошторису.

Кошти будуть спрямовані на відновлення балконної групи другого поверху північно – східної частини замку. Підготовчі роботи та виготовлення кам’яних елементів вже розпочаті, а безпосередні роботи по встановленню нових елементів балкону почнуться весною в теплу та суху погоду.

«Ту частину коштів, що зібрані понад 100%, плануємо направити на замовлення проектно-кошторисної документації на реставрацію паркових будинків на першій терасі Підгорецького палацу, або на нагальні ремонтні роботи у палаці», – зазначають благодійники.

Це перший в Україні проект збору коштів засобом народного фінансування на відновлення архітектурної пам’ятки державного значення.

Посилання на проект: http://na-starte.com/project/vidnovlennya-pidgoretskogo-zamku

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency