Львів очікує авіасполученням із країнами Азії від Qatar Airways

Арабський авіаперевізник може зайти до українських регіональних аеропортів.

Про це йдеться на сайті ZAXID.NET

До Львова може зайти арабський авіаперевізник, який виконуватиме рейси з львівського аеропорту до країн Азії. про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час круглого столу про перспективи українського авіаринку, повідомляє Укрінформ.

«Зараз ведуться переговори з одним із топових арабських перевізників. І якщо вони відкриють свої перевезення зі Львова в Азію, то ми побачимо багатьох поляків, які приїдуть до Львова, щоб дешево полетіти в Азію», – зазначив міністр.

За його словами, наразі перевізник вивчає український ринок. Він додав, що авіакомпанія Qatar Airways планує збільшити географію польотів в Україні.

Також Володимир Омелян уточнив, що найближчим часом вирішать питання з RyanAir, який із цього року мав би полетіти з України, як мінімум із Києва.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency