Як зміниться площа Святого Теодора у Львові

У Львові планують ревіталізувати площу Теодора, що є бічною до проспекту Чорновола.

Про це йдеться на сторінці ГО Urbanideas у Facebook, котре займалося дослідженнями, що передували розробленню проекту, інформує “Твоє Місто”

Оновлення площі Святого Теодора передбачає розширення громадського простору, впорядкування паркомісць, різні типи і фактури мощення: більш гладке для часто використовуваних шляхів та дрібний камінь для менш пішохідних місць, використання нерегулярного патерну, який виявили під час археологічних розкопок на площі. Окрім цього, площу мають значно озеленити, зокрема додати дерева каштану, сливи пісарді, глоду, робінії та сакури.

Головною атракцією площі має стати пішохідний фонтан та міні-копія розібраного храму Святого Теодора із нанесенням контурів церкви на мощенні. Біля управління статистики, що за адресою проспект Чорновола, 4, планують додати місця для сидіння, освітлення, пандуси та більше озеленення. Ця частина площі має стати продовженням вулиці Медової. Згідно з проектом, загальна площа території становить 8735 кв. м, однак раціонально використовують лише 3200 кв. м. Тому, після ревіталізації планується, що раціонально використовуватиметься 8000 кв. м площі.

Дослідженням території площі Святого Теодора займалася громадська організація Urbanideas, яка попередньо пропонувала ідеї ревіталізації кількох громадських просторів Львова та розробила проект реконструкції площі Митної.

 

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency