Львів прийме світовий конгрес індивідуальної психології

Майже півтисячі фахівців-психотерапевтів з’їдуться до нашого міста у 2020 році.

Про це повідомляє ZAXID.NET

Представники міжнародного організаційного комітету світового конгресу індивідуальної психології зустрілися зі львівськими психотерапевтами. Закордонна делегація обговорила з ними організаційні моменти майбутньої наукової події, зокрема, місця, де її можна буде провести у 2020 році.

До цього часу представники МОК спостерігатимуть, як наше місто буде готуватися до зустрічі психотерапевтів світового масштабу. «Це поважна організація, яка працює у напрямі соціального, педагогічного та спільнотного психоаналізу. Вони вже оцінюють, як ми можемо організувати світовий конгрес. А от мікроконгрес влаштують у листопаді», ‒ розповів завідувач кафедри психіатрії університету імені Данила Галицького Олександр Фільц.

Заявку про те, щоби наукова зустріч світового масштабу відбулася саме у Львові, подали два роки тому, а запрошення міська команда психотерапевтів презентувала на попередньому конгресі в американському Міннеаполісі. На світовий конгрес індивідуальної психології з’їжджається від 300 до 500 учасників.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency