Тетяна Луцик: «У нашій студії ми оновлюємо зовнішність, даруємо красу і молодість»

Автор: Ірина Котельницька

Лікар дерматовенеролог вищої категорії, практикуючий косметолог-естетист та засновниця авторської «Студії краси та здоров’я Тетяни Луцик» розповіла про нову та безпечну технологію у сфері краси.

Як довго Ви працюєте у галузі косметології?

Дерматологом я працюю вже 15 рік. У 2002 році з відзнакою закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Педіатрія». Після цього я навчалася в інтернатурі на клінічній базі ОШВД та отримала спеціалізацію лікаря дерматовенеролога. Згодом отримала кваліфікацію косметолога Ukrainian Association Dermatologist Venereologist and Cosmetologist та стала членом Української асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів. Косметологом я працюю з 2004 року. «Студія краси та здоров’я Тетяни Луцик» відкрилась у грудні 2016 року.

Як відбувалося створення?

Розпочинала я з кабінету 2 на 2, де пропрацювала 5 років. Згодом я спробувала себе в індустрії краси, де задіювалися не лише косметологічні послуги, але й перукарська сфера. Це був хороший бізнес та урок, але в цьому потрібно обертатися постійно. Кожен має робити своє. Не може бути такого, коли людина некомпетентна, займається не своєю справою. Попрацювала 2 роки у цій сфері і припинила роботу. Вирішила відкрити щось своє і пов’язане виключно з дерматологією та косметологією. Спочатку я мала лише один кабінет та працювала сама. Згодом відчула, що потрібна допомога, тому в мене з’явилася помічниця. І так поступово, за рік часу, утворилася команда з 6 людей. Ми щирі, відверті, позитивні та чесні з клієнтом. Атмосфера настільки злагоджена та тепла, що до нас приходять не тільки отримувати медичну допомогу, створювати красу, але й почути добре та приємне слово. У кожному бізнесі ключовою є команда. Якщо всередині все злагоджено, то можна досягти багато чого. Є дуже влучне гасло: «Маленька команда творить великі справи». Так само і в нас. П’ятихвилинка розпочинається саме з цього. Мені надзвичайно поталанило з командою. Тому лише за рік часу ми виросли дуже сильно.

Які послуги надаєте?

Ми спеціалізуємося на косметології, дерматології, медичній практиці та естетичних послугах. У нашій студії оновлюємо зовнішність, даруємо красу і молодість. Усе це комфортно та швидко робиться руками професіоналів. Ми здійснюємо повну діагностику проблем шкіри та пропонуємо методи їх вирішення. Даємо рекомендації щодо вибору декоративної косметики та чудові поради по догляду за шкірою. Надаємо повний спектр послуг, серед яких ін’єкції краси, контурна пластика, косметологія обличчя, дерматологія та інші. У нас новітнє обладнання. Нещодавно ми придбали апарат для корекції фігури «ICOONE».

Це єдиний апарат у Львові?

Це єдиний пристрій у Західній Україні. Він є в Києві, Харкові, але у Львові лише один такий в нашій студії краси. Це було моєю мрією. Я навчалася в Москві, у лікаря вищої категорії Яни Юцковської, і під час курсів кожен із нас пробував на собі роботу апаратів. І власне мені випала нагода скористатися саме цим пристроєм. Я закохалася в нього. Одразу відчула результат, хоча мені процедуру робили тільки на обличчі. Ми працювали рік, аби придбати такий апарат. Це новинка.

ICOONE LASER – революція в сфері краси?

Це інноваційна технологія масажу для ефективної, швидкої й безпечної обробки обличчя і тіла за допомогою світла та лазерної енергії. Революційна мультитехнологія пропонує новий безпечний і приємний підхід до лікування сполучної тканини з дивовижними результатами, зменшуючи целюліт і зморшки, кількість надлишкових рідин і зміцнюючи шкіру.

Наскільки процедура є безпечною?

Ефективність та безпечність двохвильової лазерної енергії й механічного масажу була науково доведена численними дослідженнями в усьому світі. Особливістю нового ICOONE LASER є патентована інноваційна технологія, яка об’єднує масаж незалежними моторизованими роликами Roboderm з впливом світла і лазера. Ця інноваційна комбінація технологій, схвалена FDA (Управління з контролю за продуктами харчування і лікарськими засобами США), пропонує ніжну, але ефективну стимуляцію шкіри для зменшення проявів целюліту зі зменшенням розмірів фігури.

Як апарат працює?

ICOONE LASER діє на шкіру способом тренування, завдяки запатентованій технології роликів у поєднанні зі світлом і лазером. Завдяки мультитехнології виникає здатність впливати, масажувати і стимулювати сполучну тканину тіла й обличчя, включаючи найделікатніші й вразливі ділянки (очі, бюст, шию, внутрішню сторону рук і стегон), даючи приємне відчуття здоров’я і релаксації. Це революційний пристрій, що забезпечує три основних впливи одночасно для отримання ідеальної шкіри: дренаж, регенерація і зміцнення. Завдяки ексклюзивному поєднанню роликів, світлової та лазерної енергії протягом короткого часу стимулюється зменшення целюліту, помітно покращується стан шкіри та контурів тіла. Фактично лазерний тепловий ефект сприяє зменшенню вмісту локалізованого жиру, а світловий вплив забезпечує дивовижну ніжність шкіри.

Які у Вас плани на майбутнє?

Звісно ж, збільшення кількості послуг, удосконалення апаратури. Хочу все ж таки більше свою діяльність пов’язати з дерматологією. Це моє. Також у планах відкрити косметологічну школу, над чим ми зараз і працюємо. Для цього закладу в нас вже є все. Ми будемо навчати та випускати нових спеціалістів. Все розробляли самі. Але фізично поки не вистачає часу. Для мене основне, щоб люди були задоволеними. Щоб вони побачили результат і вийшли від нас щасливими.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency