Клімкін закликав українців не їхати в Росію на ЧС-2018 через «гарантовані провокації»

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав українців не їхати в Росію на матчі Чемпіонату світу з футболу.

Про це пише ZAXID.NET

«Закликаю всіх українців не їхати в Росію на Чемпіонат світу з футболу 2018. Провокації гарантовані, а безпека там ніким не захищена», – йдеться в заяві міністра.

Як повідомляв ZAXID.NET, у квітні 46 членів Європейського парламенту закликали не відвідувати чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку цього року в Росії. Про дипломатичний бойкот чемпіонату заявила також Ісландія

Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу. Разом з тим раніше повідомлялося, що права на трансляцію планував викупитителеканал «Інтер».

Чемпіонат світу-2018 пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах Росії: Москві, Калінінграді, Санкт-Петербурзі, Волгограді, Казані, Нижньому Новгороді,Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі та Єкатеринбурзі.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency