У Львові стартував меморіал зі спортивної гімнастики легендарного Віктора Чукаріна

У Львові стартував відкритий Кубок міста зі спортивної гімнастики пам`яті легендарного Віктора Чукаріна. Окрім господарів, снаряди також приборкують атлети з Івано-Франківської, Хмельницької та Одеської областей, із Києва та Кропивницького.

Про це повідомляє ZAХID.NET

Серед хлопців за нагороди борються кандидати у майстри спорту, володарі першого і третього дорослого розрядів і першого юнацького.

Учасник відкритого Кубка Львова Данило Ліховський розповідає: «За день до змагань тренери радять робити те, що ми вважаємо найпотрібнішим. А те, що складне, що може викликати в нас паніку, краще відкласти в сторону і зробити вже на змаганнях. Перед підходом на снаряд треба зібратися, викинути все зайве з голови і думати тільки про прилад».

Аби передчасно не зійти з дистанції, перед виступом слід добряче розігріти м`язи. Кожна вправа вимагає іншої розминки.

Учасник відкритого Кубка Львова Алан Петрів зізнається: «Цей турнір є важливим для мене, бо вже другий раз виступаю і хочеться здобути перше місце. Минулого року було друге. Після того я вчив складніші елементи, оновлював програму, акуратніше старався все робити».

Триватимуть змагання міцних і майстерних ще й у четвер, 17 травня.

ПІДПИСКА НА НОВИНИ

Також в

ПРИ ПОВНОМУ ЧИ ЧАСТКОВОМУ ВИКОРИСТАННІ ТЕКСТІВ ТА ЗОБРАЖЕНЬ АБО ПРИ БУДЬ-ЯКОМУ ІНШОМУ ПОШИРЕННІ МАТЕРІАЛІВ "РІА-УКРАЇНА" ПОСИЛАННЯ НА ВИДАННЯ ЧИ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА САЙТ WWW.RIA-UKRAINE.COM Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ. ЗА ЗМІСТ РОЗМІЩЕНОЇ РЕКЛАМИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕСУТЬ РЕКЛАМОДАВЦІ.

Created by Elef - digital agency