×

Ми тут:

підписатися

Андріана. Багатогранність

Автор: Валерія Носковська

Між концертами співачка-дизайнер викроїла трішки свого часу, щоб дати інтерв’ю журналу «РІА – Україна» та розказати про свій новий хіт та основні критерії, які зробили її тим, ким вона є сьогодні…

Поділіться, чим сьогодні живе співачка Андріана.

— Саме сьогодні я живу концертами. Зараз шалене літо — кожен день виступ. Я просто переїжджаю з одного міста в інше, постійно в дорозі, нема часу ні на що. Але я отримую від цього задоволення, адже займаюся улюбленою справою

Ви позиціонуєте себе як дизайнер чи все ж таки артист?

— Звісно, як артист. Дизайн — це швидше хобі, яке переросло у бізнес. В першу чергу я співачка, а вже потім дизайнер. Я люблю творити гарні речі, особливо дитячі, і роблю це у вільний час.

Андріано, Ви самі пишете пісні. Чи не думали над тим, аби створювати музику і для інших, можливо, були пропозиції?

— Насправді не думала про створення музики для інших. Є пісні, які я пишу сама, а інколи звертаюся до сонграйтерів. Це круто, коли є можливість співпраці з іншими творчими людьми.

Сьогодні з кожним днем лише зростає кількість нових виконавців. В чому ваша особливість і як вдається тримати на плаву свою популярність?

— Моя фішка — це, звісно, унікальний балканський жанр, в якому я працюю вже більше двох років. Мої пісні веселі, жартівливі, вони приносять людям радість. А на концертах взагалі примусять танцювати навіть тих, хто цього не полюбляє.

Ви співачка, дизайнер, дружина та мама. Як вдається все контролювати та, окрім цього, бути у чудовій формі?

— Чесно кажучи, я дуже стараюсь встигати все, деколи навіть і сама не усвідомлюю, як я це роблю. В мене двоє чудових синів, на яких я завжди знаходжу час, це мій пріоритет над всіма справами. Чудову форму також стараюся підтримувати всіма силами, залом, тренуваннями вдома… Але насправді, коли ти в постійному русі, то і форма зберігається. Головне — корисне харчування і, звичайно, вода — без неї ніяк.

Коли чекати від Вас черговий хіт? Можливо, готуєте щось феєричне?

— Так, хіт вже ось-ось чекає на свій вихід. Ми презентуватимемо пісню і відразу новий відеокліп на початку серпня. Відкрию вам таємницю: назва пісні — «Джекпот».

Як відпочиваєте та відновлюєтесь?

— Зараз про відпочинок і не мрію. Але насправді люблю виїжджати за кордон з сімʼєю. В останній раз я відпочивала на Балі. Це було казково, я зарядилася енергією, напевно, на весь рік. А наступний відпочинок планую швидше за все в кінці літа, після періоду концертів.

Назвіть 3 основних критерії, які створили ім’я співачки та дизайнера Андріани.

  • Наполегливість. Мені інколи здається, що нереального не існує. Я завжди стараюся брати наполегливістю, здавалося б, недосяжні вершини.
  • Сміливість. Або швидше відважність перед чимось новим, незнайомим. Треба завжди виходити із зони комфорту, бо лише так можна досягти успіху.
  • Працьовитість. Будь-який успіх залежить від цього критерію. І його можна досягти лише наполегливою працею.

 

Free WordPress Themes, Free Android Games