×

Ми тут:

підписатися
бари у Львові
У Львові понад 200 барменів приготують найбільший в країні коктель
05.02.2019
Львівський університет
Львівський університет увійшов до трійки лідерів в Україні за науковими досягненнями
07.02.2019

Чи інтернет-магазини загрожують роздрібній торгівлі?

інтернет магазин

З цим питанням ми звернулися до успішної бізнес-леді, власниці мережі професійної декоративної косметики «Червона помада» Євгенії Кононенко.

Потужні інтернет-магазини в будь-якій галузі — більше загроза маленьким інтернет-магазинам, аніж роздрібній торгівлі, якщо магазин справді має концепцію, душу та ідею. Зараз поясню.

Мій бізнес почався більше ніж 15 років тому. Я була топ-візажистом у Дніпрі і до мене приходили 10 наречених за тиждень. Зараз це складно уявити, дуже велика конкуренція в сфері макіяжу. Таким чином, я створила образи понад 3000 нареченим Дніпра та їх мамам. В той момент починаєш уже реально ВІДЧУВАТИ, що пасує кожній жінці. Здається, «на запах» та «закритими очима» визначаєш, що личить тій чи іншій особі.

Образи виявлялися досконалими, і жінки зверталися, щоб я їх навчила створювати це власноруч. Так і з’явилася «Школа макіяжу Євгенії Кононенко». З якою косметикою ми тоді працювали? Згадую з посмішкою. Чесно, «я його створила з того, що було». Для цього якраз і потрібний був дуже високий рівень, фах візажиста. Це зараз «тіні лягають та пензлі самі розтушовують».

Трошки більше 10 років тому на наш ринок масово почали заходити професійні бренди. І ми були потрібні один одному. Косметичні марки робили пропозиції, а ми, візажисти, із задоволенням ставали представниками бренду. Так виникла мережа «Червона помада», а я з митця стала підприємцем і була вимушена вивчити, що таке мотивація, делегування і контроль.

Але… душа прагне творчості, і тому я повернулася до персонального консультування. Та тепер я та мої консультанти створюємо образи не з того, що вдалося знайти, а з найкращої косметики, яку після консультації або макіяжу можна придбати безпосередньо в нас у магазинах.

Образи створюються фахово та інтуїтивно. Як жінка пече пиріг або готує борщ. Запитайте в неї, чому і скільки вона додає спеції. Вона посміхнеться у відповідь, бо сама точно не знає. Вона ТАК відчуває.

Відповідь на ваше питання:

Ні, інтернет-магазини не заважають моєму бізнесу рости та міцніти, адже те, що створено з душею і підібрано з любов’ю, не може конкурувати з тим, що жінка купить і як обере колір по монітору та опису маркетолога.

Звичайно, ми контролюємо ціни в наших магазинах, щоб вони були конкурентноспроможні до вартості в Інтернеті. І ніде гріха потаїти, я сама є співвласником інтернет-магазину декоративної косметики cinecitta.com.ua.

Я точно знаю: образи, які створюю для жінки offline, коли бачиш її, цікавишся її цілями, у жодному разі не можна порівняти з помадою, замовленою в один клік. Це магія, яка народжується тільки у процесі живого спілкування.

Free WordPress Themes, Free Android Games