×

Ми тут:

підписатися
СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ANTI-AGE МЕДИЦИНИ
08.05.2019
РІО — це всебічний розвиток дитини та спокій батьків
08.05.2019

Dior, Chell, Mercedes, Нова пошта — що їх об’єднує?

У змісті цих слів більше культури, емоцій, визнання, ніж в буденному житті кожного з нас. Бо вони є брендами. Фундаментальними та основоположними. Створеними історією і креативом сучасності.

Усім хотілося би володіти цими брендами. І я зараз не про продукти, про які мріє більшість, а про власників бізнесу. Адже побудувати одну з таких імперій означало б I can do it!

Ці бренди — приклад, до якого прагнуть управлінці. Ми надихаємось їх рекламними роликами, місцями в рейтингах Топ-100 та результатами роботи.

Три роки. Стільки треба часу, щоб створити основу для брендингу. А, щоб думати про це, необхідна як мінімум рентабельність бізнесу, в якому налагоджені організація, управління, є крута команда та можливість інвестувати у розвиток компанії.

Skills. Ця штука керує нами навіть тоді, коли ми опиняємося в чужій країні, босі, з 50 доларами в кишені і без мобільного телефону і… (о, Боже!) навіть без Інстаграма!

Але є одна навичка, яка не тільки допоможе в цій ситуації, але й через деякий час навчить вас заробляти чималеньку суму на власному досвіді.

Яка ж навичка мається на увазі?

Даю підказку, ця штука є найдорожчою в світі! Вона змінює історію та навколишній світ. Ми не можемо вплинути на неї, лише осягнувши її. І ця штука є моїм хобі і тим, що найкраще вмію робити. Я витрачала її бездумно, не розуміючи цінності. Допоки не зрозуміла, що далеко не кожен може робити таке, хоч як сильно не хотів би.

Це ідея. Можливість creative.

Не буду писати про теорію. Ви можете прочитати її в книжках та Google. Я хочу показати вам на практиці, як Це працює!

Агентство креативних ідей «Idea.com» разом із журналом «РІА-Україна» починає проект, в якому ми оберемо бізнес (на умовах конкурсу) та прокачаємо його.

Як саме?

PR, маркетинг — це хороші інструменти, але лише тоді, коли за ними стоять хороші ідеї! Якщо діяти, як усі (навіть по класиці), результат буде такий, як в інших. Отже, не вирізнятиметься від конкурентів. І ви стаєте, як голка в сіні, що клієнт просто не бачить.

Ми фокусуватимемо саме на креативних ідеях, які ламають стереотипи.

Отже, всі умови відбору компанії шукайте в соціальних мережах журналу «РІА-Україна».

Результати роботи, аналіз, все, що ми робитимемо, — висвітлюватимемо на сторінках журналу. Теж за QR-кодом буде посилання на Youtube-канал.

Назва проекту — «Хочу бренд».

 

Free WordPress Themes, Free Android Games