×

Ми тут:

підписатися

Дмитро Слоссер:«Місія Stella International Beauty Awards – виявити кращих в індустрії краси»

Розмовляла: Марта Лука

Люди, які творять красу, знають, що це не лише зовнішній лоск, а й естетика, здоров’я, професіоналізм та технології. Дмитру Слоссеру відомо про це все. В душі – художник, який досконало бачить форму і створює образи, за професією – блискучий пластичний хірург. Саме він є ідейним натхненником та співорганізатором першої незалежної премії в галузі краси та здоров’я Stella International Beauty  Awards. Про те, як виникла ідея створення нагороди, чому іноді складно визначити переможця і яка головна мета Stella, Дмитро Слоссер розповів в інтерв’ю. 

Дмитре, як виник задум заснування премії?

– У нас із дружиною Олександрою давно зріла ідея започаткувати нагороду в сфері краси та здоров’я. Створити незалежний майданчик, де могли б змагатися кращі з найкращих, а їхню роботу оцінювали б експерти. У 2016 році завдяки творчій енергії моєї дружини мрія збулася. До речі, цікава історія назви проекту. Я дуже люблю малювати – це допомагає мені і в роботі, тому що виховує відчуття прекрасного. І от, коли ми з родиною обговорювали майбутній проект, я приніс свою нову картину, притулив до стіни. На ній було зображене зоряне небо. Почали обігрувати слово «зірка», переклали на латинь, і назва для нашої премії знайшлася – «Стелла». Таке гучне ім’я зобов’язує: цілі та місія проекту не менш благородні.

 

 

Скільки відбулося таких церемоній і чи плануєте щось новеньке до наступної премії? 

– Ми провели вже три вручення. Сподіваємося, що четверте відбудеться 12 вересня 2020 року. Це символічно, бо напередодні, 9 числа, світ відзначатиме Міжнародний день краси та здоров’я  – 25 років. Що стосується номінацій, вони залишаться незмінними. Обов’язково буде категорія «Б’юті-інновація»: представимо новий, якісний, вітчизняний бренд, гідний нагороди і гучної промоції. Наші експерти дуже ретельно вибирають претендентів на цю номінацію. Самі детально досліджують нові продукти, перш ніж пропонувати їх широкому ринку.

Наша мета – не просто нагородити кращих лікарів і косметологів. Ми прагнемо, щоб їхні імена зазвучали на всю країну, можливо, на весь світ. Адже є дуже багато професіоналів своєї справи, які широкому загалу невідомі, і ми цю прогалину заповнюємо.Наша премія – не комерційна. Кращих з кращих вибирають експерти, чия думка дуже вагома і не підлягає оскарженню в колах індустрії краси. Ми раді, що погляди експертів збігаються з поглядами пацієнтів.

 

 

 

А хто виступає в ролі експертів? 

– Лікарі, причому не лише українські, але й зарубіжні. Ті, хто приїжджають ділитися своїм досвідом, виступати з лекціями, навчають наших спеціалістів. Цьогоріч у нас були експерти з трьох країн: Німеччини, Росії та Білорусі. Не сумніваємося, що наступного року кількість країн збільшиться.

Перед журі постає непросте завдання– вибрати найдостойніших. В цьому році, наприклад, два косметолога набрали однакову кількість балів. Тому і нагороджували не трьох, як зазвичай, а чотирьох. Нам важливо, щоб професіонали своєї справи отримали заслужену відзнаку. Буває так, що номінант не стає переможцем, але одержує заповітну нагороду наступного року.

 

 

Дмитре, Ви є одним із провідних пластичних хірургів у країні. Що можете сказати про розвиток цієї галузі в Україні?

– Варто відзначити, що інтерес до пластичної хірургії в Україні зростає з кожним роком. Стає більше професійних лікарів, підвищується якість та рівень процедур. Якщо раніше офіційно медицина не визнавала такої спеціальності, як «пластичний хірург», то тепер вона вже внесена до реєстру спеціальностей. Щоб визнати її на медичному рівні, потрібно ще кілька кроків, але справа зрушила з мертвої точки. І не в останню чергу завдяки розвитку пластичної хірургії в державі. Можна сміливо сказати, що на сьогоднішній день у цій галузі Україна досягла міжнародного рівня. Все більше іноземців приїжджають сюди не лише побачити чудові українські краєвиди та поласувати варениками, але й скористатися послугами наших клінік пластичної хірургії. За офіційною статистикою міжнародної асоціації туризму, минулого року в Україну прибуло 62 тисячі медичних туристів. Ці цифри красномовно свідчать про те, що індустрія у державі розвивається. Тому наша премія затребувана: в нас чимало фахівців б’юті‑індустрії, гідних нагороди.

 

 

Free WordPress Themes, Free Android Games