×

Ми тут:

підписатися

Duda Agency: відчуй магію миті

Весілля – незабутня пора для кожної дівчини. Ще змалечку ми мріяли про розкішну білу сукню. Чи не так? Гучне святкування чи сімейна вечеря – у будь-якому випадку це особливе свято. Часто у книгах все закінчується весіллям, а в житті, навпаки, все тільки розпочинається. Потрібно обрати сукню, туфлі та аксесуари, підібрати декор, продумати меню та розташування столів, визначити фотозону та безліч інших важливих деталей.

 

То ж що зробити, щоб цей момент залишився у пам’яті як найкращий день у житті, а не асоціювався з хвилюваннями та стресом? Відповідь одна – довіритися професіоналам.

 

Duda Agency – весільна агенція та студія декору з досвідом у понад шість років. Проте три роки тому вона розробила абсолютно нову стратегію організації, сказавши «Так» враженням та неординарності. Філософія агенції зосереджена на тому, аби зробити ваше свято таким, яким його не зробить ніхто.

Duda Agency є передовою у Львові та організовує інстаграмні весілля з новітнім декором та із залученням знаменитостей. До прикладу: Григорій Решетник, Юрій Горбунов, Віталій Козловський, Ірина Білик, TamerlanAlena, Володимир Остапчук, Роман Скорпіон, Сергій Бабкін, Дмитро Коляденко, Павло Зібров та багато інших.

 

«Ми не просто створюємо декор, фотозони чи композиції. Ми виносимо з залу абсолютно усе, що в ньому є, та завозимо власне: починаючи від стільців, столів, посуду та закінчуючи заміною освітлення чи штор», – розповідає власниця агенції Катерина Дуда.

 

Нестандартне бачення, якість та супервідповідальність – це те, що вирізняє їх серед інших.

Організація весілля – це, безумовно, мистецтво. Тому важливо, щоб команда була максимально злагодженою, як разом, так і кожен окремо. В агенції працює 24 співробітники, які мають неабиякий досвід та обізнані у всіх тонкощах організації.

 

 

Весілля популярних зірок чи розкішні фото з Pinterest досі здаються тобі недосяжними?

Duda Agency – реалізувати можна ВСЕ!

Free WordPress Themes, Free Android Games