×

Ми тут:

підписатися

EROS Show Bar

Мрієте поринути в атмосферу справжнього кабаре та відчути себе істинним європейським аристократом у театрі музики і танцю?
Ми не пропонуємо Вам їхати в Париж! Все набагато ближче.
Чи чули Ви про «EROS Show Bar» – місце з колосальною концентрацією витонченості та жіночої грації?
Який він, ресторан нового формату у серці Львова, розповідає власник закладу Роман Гуц.
                                                                                    Розмовляла: Марта Лука
                                                                                     Фото: Микола Стрелюк
Романе, що Ви вкладаєте у поняття «ресторан нового формату»?
Це НЕ стандартний ресторан і схожої локації у Львові немає. Ми пропонуємо не просто різноманітні шоу-програми, а концептуальні номери!
Мені б хотілося, щоб «EROS Show Bar» жодним чином не порівнювали й не ототожнювали з іншими. Прикро, що є люди, які жодного разу не відвідали заклад, а в силу своєї уяви дискредитують його неправдивими висловлюваннями та судженнями, які не мають жодного підгрунтя. Ми з кожним днем доводимо: заклад, безумовно, вартий уваги, адже це осередок комфортного та затишного відпочинку в поєднанні з смачною кухнею та унікальною атмосферою.

У чому особливість закладу?
«EROS Show Bar» – це ресторан-атракція європейського зразка у європейському Львові.

Атракція? У чому вона полягає?
Окрім розширеного меню страв, авторських напоїв та кальянів на будь-який смак, львів’яни та гості міста мають можливість поринути в атмосферу кабаре, подивитися театралізоване дійство, отримати естетичне задоволення від музично-танцювальних шоу за участю талановитих танцівниць східних танців та акробаток. Під час виступів артисток в сценічних костюмах серед яскравих декорацій відбувається не просто демонстрація танцю, а вистава, що розповідає певну історію. Шеф-кухар ресторану готує страви, які найбільше смакують гостям, а елітний алкоголь та особлива кальян-карта доповнюють вечір.
Тут кожен знайде щось для себе.

Чи діють у Вас обмеження на вхід у заклад?
Так, оскільки ресторан працює у нічний час, а шоу-програма передбачає виступи танцівниць у стилі кабаре, діють вікові обмеження: вхід дозволено лише повнолітнім.

За період роботи як змінювався ресторан?
За понад півроку роботи набралося чимало рекомендацій та порад щодо покращення функціонування закладу, зокрема до нас зверталися представники Львівської міської ради з проханням дещо змінити вітрини ресторану. Ми підтримали пропозицію мерії: оновили зовнішній вигляд вітрин та фасадного входу, замінивши яскравий червоний неон на елементи, які асоціюються з містом Лева і гармонійно поєднуються з історичною будівлею.
Ми відкриті для діалогу і для нас важлива думка кожного.
Хочу зазначити: ми робимо все, щоб
«EROS Show Bar» став візитною карткою Львова!

edited 
Роман Гуц: «Я глибоко переконаний, що незабаром ресторан нового формату «EROS Show Bar» стане культурним надбанням міста, що приваблюватиме не лише львів’ян, а й туристів з усього світу!»
Free WordPress Themes, Free Android Games