×

Ми тут:

підписатися

Габріель Треллєс:«Сьогодення – ідеальний момент для ведення бізнесу, а Україна – вигідна бізнес-платформа!»

Автор: Олена Наконечна

Локація: Park.Art of Rest

Фото: Микола Стрелюк

У бізнесі дуже важливо мати стратегічне бачення та використовувати всі можливості, розвивати паблік рілейшнз, а також будувати хороші відносини зі своїми партнерами, вони завжди тебе витягують наверх. Все це в поєднанні приводить до результатів, яких ти й не міг собі уявити. 

Іноземець з Латинської Америки Габріель Треллєс зумів зруйнувати стереотипи щодо ведення нетрадиційного бізнесу в Україні.

Сфери його діяльності – авіація та футбол на світовій арені.

Тож з перших уст дізнайтесь про історію успіху іноземного бізнесмена, нові

можливості бізнесу в Україні та за кордоном, міжнародні проекти, бізнес-партнерство з іспанською відомою компанією «Protio Sport», а також заснування в Україні компанії авіаційного консалтингу «LAS Air Solutions» – про все це читайте на сторінках видання «РІА-Україна».

 

 

ПРО ФУТБОЛ

 

Габріелю, за національністю Ви еквадорець і ведете свій бізнес по всьому світу. Ви всерйоз захоплюєтеся футболом, але на сьогодні це захоплення переросло в досить серйозний бізнес і Ви є бізнес-партнером іспанської компанії «Protio Sport», яка працює на світовому рівні. Як Вам вдалося вийти на такий рівень?

– Наша співпраця з «Protio Sport» розпочалася в 2011 році і інтенсивно набрала обертів на українському ринку, починаючи з літа 2016. Усвідомивши, що саме Іспанія є найкращою платформою світу для розвитку професійного футболу ми завдяки якісному спортивному менеджменту та співпраці відправили туди футболістів з Латинської Америки та Європи, які на своєму рівні показували хороші результати. Тепер у нас разом із «Protio Sport» є понад 70 футболістів по всьому світу.

 

 

Коли відбувається трансфер гравця, які ключові моменти у роботі агента з футболістом? Скільки часу потрібно на створення іміджу?

– Створення іміджу гравця може тривати півроку, а може й ціле життя. В цьому моменті важливо розуміти ментальність самого гравця і на що він спрямовує свої зусилля. Якщо він шукає найсильнішого професійного рівня, то гроші за нього підуть. Якщо ж він шукає лише фінансової вигоди, то він може досягти певного успіху, але варто розуміти, що в такому випадку його кар’єра може не досягнути повного потенціалу. Я вважаю, що футболісти до 25-26 років мають спрямовувати свої зусилля на розвиток якісної та технічної гри і не думати про фінанси. Грошова винагорода все одно обов’язково прийде.

 

 

А хто є найуспішнішим та найдорожчим футболістом в історії компанії? 

– Лукас Перес став гравцем ФК «Карпати» взимку 2011 року. На цьому етапі футбольної кар’єри його ринкова ціна становила понад 200 тисяч євро. Далі Лукас продовжив свою кар’єру у Греції та Іспанії, після чого завдяки його успіхам і професійному спортивному менеджменту «Protio Sport» він у 2016 році перейшов до одного із найкращих ФК світу – англійської прем’єр-ліги «Арсеналу». Вартість цього трансферу становила 20 млн. євро.

Ще одним чудовим прикладом успішної роботи є аргентинець Густаво Бланко Лещук, для якого Україна також була сильним кар’єрним проривом. У співпраці з Густаво нам вдалося зробити важливі кроки його кар’єри: від ФК «Карпати», «Шахтар», «Малага» (Іспанія) і аж до турецької суперліги в «Антальяcпорт».

Завдяки цим прикладам ми показуємо, що футбольна кар’єра гравця може досягнути світового рівня. Все залежить від міжнародних зв’язків та філософії роботи між сторонами. Відповідно, такого ж успіху можуть досягнути й інші гравці, в тому числі українці. Все, що для цього потрібно, – це амбіції гравця, дисципліна та спільне бачення з футбольним агентом.

 

 

Світова статистика свідчить, що сьогодні саме в футболі зосереджений найбільший рух коштів. Як плануєте покращувати свої позиції в даному бізнесі?

– Дотримуватися тієї самої стратегії. Наше завдання – це розуміти й ловити ключові моменти та виконувати правильні дії для розвитку кар’єри футболіста. Коли росте футбол, все росте: інвестиції, зарплати, комісії, бюджети. Для того, щоб бути в цьому русі зростання, потрібно бути у сильному світовому ринку. Одним із таких на сьогодні є Іспанія.

 

www.gabrieltrelles.com

Instagram

Facebook

 

ПРО АВІАЦІЮ

 

Габріелю, окрім футболу, Ви також є засновником компанії авіаційного консалтингу. Чому вирішили заснувати компанію «LAS Air Solutions» в Україні, а не в країнах з більш розвиненою авіаіндустрією?

– Все розпочалося в 2016 році в Данії, коли я приїхав до свого колеги авіаінженера Алехандро. Під час дружньої вечері в нас з’явилася ідея об’єднатись і започаткувати консалтингову компанію.

Я, вже маючи певний досвід у бізнес-сфері та менеджменті в різних країнах Європи та Америки, разом зі своїм бізнес-партнером Дзозефом Вака прийняли ініціативну думку Алехандро. Ми вирішили об’єднати наші зусилля навколо авіаіндустрії. Розуміючи, що авіація – це дуже чіткий бізнес, ми поетапно готували платформу та набирали кваліфіковану команду. Оскільки освіту я здобув у Львові (НУ «Львівська політехніка»), я розумів, що саме Україна та її географічне розміщення є чудовим стратегічним місцем для ведення бізнесу, в тому числі авіаційного.

 

 

Так було започатковано історію компанії «LAS Air Solutions», яка надає послуги по всьому світу. І така діяльність приносить значні інвестиції в Україну.

Історія компанії починається у 2016 році. Розкажіть про те, на якому етапі розвитку «LAS Air Solutions» є зараз та яке ваше стратегічне бачення?

– Стосовно стратегічного бачення, то в силу певних обставин авіа-індустрія в Україні не розвинулася до високого рівня. Проте є великі перспективи, адже країна є одним із стратегічних центрів, що з’єднують всі континенти. Тут можна провести паралель з українською ІТ-індустрією, яка вже давно вийшла на світовий ринок і може стати підтримкою для розвитку авіації. Потрібно лише розуміти чітку стратегію розвитку.

 

 

Для нас 2016-2019 були сильні роки, за які нам вдалося досягнути значного успіху. Протягом цього періоду ми успішно виконали проекти в Ісландії, Данії, Франції, Нігерії та інших країнах, знайшли стратегічних партнерів та суттєво розширили штат працівників. Також однією з важливих змін у діяльності компанії є формування окремих департаментів керівництва, що забезпечує нам більш швидке і якісне прийняття важливих рішень. На сьогоднішній день ключовою людиною та бізнес-директором «LAS Air Solutions» є Юрій Старик.

 

 

До команди «LAS Air Solutions» приєднався Юрій Старик, який займає посаду бізнес-директора. Юрію, розкажіть про переваги співпраці з вашою компанією.

– «LAS Air Solutions» – це компанія авіаційного консалтингу, яка надає послуги чартерних перевезень, технічного обслуговування та інспек-ції літаків, а також здійснює операції купівлі та продажу повітряних суден, що дає змогу забезпечити людей, компанії і держави авіатранспортом.

Місія нашої компанії – це логістично об’єднати міжнародні сфери бізне-су, надати якісний консалтинговий сервіс і запропонувати інноваційні рішення та розвиток у сфері авіації.

Саме тому в основі політики діяльності «LAS Air Solutions» є взаємовигідна співпраця усіх сторін. Ми маємо добре налагоджену логістику: станом на 2019 рік компа-нія налічує понад 50 спеціалістів по всьому світу, які готові забезпечити сервісом високої якості наших партнерів та клієнтів. Наявність авіа-фахівців у різних країнах та на різних континентах дозволяє значно ефективніше здійснювати наші проекти.

 

 

Наступним цікавим та водночас важливим моментом, а відтак і перевагою, є фіскальна цінова політика оподаткування України, що значно знижує вартість наших послуг в порівнянні з іншими країнами Європи та Америки. Іншими словами, фіскальна політика нашої держави дозволяє надавати нашим клієнтам ціну, що є кращою, ніж на світовому ринку.

І, нарешті, третьою, ключовою перевагою співпраці з нами є знання 5 мов (українська, англійська, іспансь-ка, італійська, російська). Відсутність мовного бар’єру розширює діапазон комунікацій та клієнтської взаємодії, а також надає можливість впевненіше рухатися вперед. Всі ці фактори є дуже важливими для розвитку авіаційного бізнесу, адже, ведучи переговори в різних країнах світу, ми пропонуємо ті самі умови, однак співпраця з нами є значно вигіднішою в плані цінової політики.

 

 

Юрію, Ви говорите, що ваша компанія надає послуги чартерних перевезень. Чи є вона популярною?

– Так, ми надаємо послуги чартерних перевезень як по Україні, так і по всьому світу. Завдяки нашим бізнес-партнерам з Іспанії та Англії чартерні авіарейси стали ще доступніші і вигідніші. Це можуть бути літаки, починаючи від 6 осіб і більше на будь-який вказаний термін. Насправді ця послуга є дуже популярною для певного кола ділових людей, адже авіапереліт дозволяє значно економити час в дорозі, що є дуже важливо для сфери бізнесу.

Ваша компанія вже впевнено стоїть на ринку. Скажіть, чи відкриті двері до співпраці з вами.

– Так, «LAS Аir Solutions» запрошує до співпраці. Ми працюємо на перспективу і плануємо розширювати перелік послуг для наших клієнтів. Тож сьогодні ми відкриті для широ-кого кола фахівців в авіаіндустрії,

а саме:

– кваліфікованих авіафахівців, які готові приєднатися до нашої команди і разом з нами працювати на вигідних для обох сторін умовах: інженерів, механіків та технічних консультантів.

– інвесторів, які готові стати нашими партнерами для участі в національних та міжнародних авіапроектах.

 

 

Габріелю та Юрію, Ви своїм прикладом показали, що навіть нетрадиційний бізнес може стати успішним завдяки правильному менеджменту. Що можете побажати тим, хто хоче вести власний бізнес?

– Сьогодення – ідеальний момент для ведення бізнесу і він є доступний абсолютно для всіх. Ключовими в цьому процесі є комунікації та нетворкінг, що відкриває безліч можливостей. Якщо слідувати цим речам, можна досягти бажаного результату.

Незважаючи на те, що ми ведемо свою діяльність на зовнішньо-економічному рівні і всі наші клієнти є іноземцями, проте інвестиції від наших проектів спрямовуються в Україну. Таким чином ми вносимо свій вклад в розвиток цього міста та країни зокрема.

www.lasairsolutions.com

ys@lasairsolutions.com

Free WordPress Themes, Free Android Games