×

Ми тут:

підписатися
рецепти в піст
Пісний настрій: 4 незвичайних рецепти і трохи мотивації
25.03.2019
концерти у Львові
10 концертів квітня у Львові
01.04.2019

Ігор Корсун: «У сучасних реаліях стояти осторонь подій – найбільша помилка»

Ігор Корсун

Він працював на різних посадах і добре обізнаний у житті міста й країни. Про політичну й спортивну діяльність, а також про бізнес-плани читайте далі…

Автор: Марта Лука

Я вважаю, що в сучасних реаліях стояти осторонь подій – найбільша помилка. Кожен, хто вболіває за свою країну, повинен бути активним та трудитися задля добробуту держави. Мені довелося працювати на різних посадах та вникати у різні сфери громадського життя. У певний період був членом бюджетної комісії. Моїм першочерговим завданням на той час виявилося покращення якості освіти, а зокрема створення достойних умов для навчання. Згодом став секретарем екологічної комісії. Не секрет, що ситуація у місті бажає кращого, всі ще досі пам’ятають, як Львів потопав у смітті. Наша команда працювала над вирішенням проблем у цій галузі та запровадженням сучасних технологій.

Ігоре, що робите зараз?

Станом на сьогодні я – помічник-консультант народного депутата України. Задіюючи свій великий досвід, вирішую загальнодержавні питання. Відповідно, працюю у комітеті митної та податкової політики. Займаюся тим, що робив в якості депутата міської ради, проте на всеукраїнському рівні. У моєї команди є особиста приймальня, де щочетверга відбувається прийом громадян. Ми надаємо юридичну підтримку та консультації, на основні звернення формуємо депутатські запити та спрямовуємо у відповідні інстанції, а в подальшому контролюємо вирішення питань особисто.

Які цілі перед Вами зараз?

На сьогодні як член ВО «Свобода» підтримую кандидата у президенти України Руслана Кошулинського і всіляко допомагаю у втіленні його передвиборчої програми. Адже це уродженець нашого міста, з яким я особисто знайомий понад п’ятнадцять років. Хочу, щоб Україна здобула гідного Гаранта. Знаю його як спікера Верховної Ради України, як людину, що мала честь керувати державою та у важливі для країни моменти не відступала. Разом із ним ми працювали у бюджетній комісії Львова, де спільно вирішували нагальні проблеми рідного міста. Наступний етап — це парламентські вибори, а згодом — місцеві. Ми зараз зайшли в певну стадію «безперервних виборів».

Знаю, що ведете активну діяльність не лише у політичному житті, а ще й в спортивному. Розкажіть про досягнення у цій сфері.

Понад два роки я обіймаю посаду віце-президента Федерації кікбоксінгу Львівської області. Наша організація налічує понад 2000 членів в області та більше 20 осередків. Це спортклуби, які входять у нашу федерацію. З нами працюють найкращі тренери та судді міжнародного класу. В якості депутата міської ради я отримав колосальний досвід та знаю, як виділяються кошти з бюджету, і розумію, що зробити для забезпечення фінансування. Відповідно, з командою працюємо в напрямку популяризації спорту, щоби забирати дітей із вулиць у спортзали. Спільними зусиллями «вибиваємо» кошти з міського та обласного бюджету, залучаємо спонсорів, проводимо турніри, долучаємося до міжнародних змагань. Нещодавно відбувся чемпіонат області, де брали участь спортсмени різних вікових категорій. Приємно здивувала велика кількість глядачів. Зараз основне — це фінансування, тому що без коштів дуже складно проводити такі турніри. Проте є певні позитивні зміни. Адже нещодавно тих коштів, які виділяли, вистачало лише на рекламу, а завдяки нашим спільним зусиллям фінансування наших заходів значно зросло: закуповуються новий спортивний інвентар та форма. Відповідно, є на рівні області підтримка і розуміння губернатора, а також відділу молоді і спорту області та міста.  Найприємніше для душі — це коли ти ходиш на турніри чи в спортзал і бачиш, що приміщення для занять переповнені, а наша робота – не даремна. Адже знаємо, що в здоровому тілі – здоровий дух і перемогу можна здобути тільки в бою. Якщо ми зараз залишимо молодь на вулиці, то через десять років взагалі не буде кому приходити до влади і керувати країною.

Чи плануєте, окрім політики та спорту, займатися бізнесом?

Я у бізнесі давно, адже є власником будівельної компанії ПП «КоралБуд» із історією в понад п’ятнадцять років. Очевидно, що ринок однозначно на піднесенні за рахунок розвитку туризму в місті та політичної ситуації. Є потреба в житлі та оренді. Чесно кажучи, один із наших проектів ще недобудований, а 80% житла вже продано, тому ми особисто спостерігаємо позитивну динаміку розвитку. За статистикою, доволі багато українців має непридатні умови, тому нам є ще над чим працювати, щоб покращувати якість життя у місті та державі загалом. Проект, над яким трудиться моя компанія, — будівництво житлового комплексу в американському стилі. Всі ми добре пам’ятаємо серіали, де елітні квартири з хорошим ремонтом, а на подвір’ї сусіди засмагають біля басейну… Саме такий комплекс незабаром буде доступний для львів’ян. Маю надію, що він стане достойною окрасою нашого міста.

www.koralbud.com.ua

koralbyd@ukr.net

(098) 577 52 17

Free WordPress Themes, Free Android Games