×

Ми тут:

підписатися

IЛОНА ДЕМКIВ: Нарощування волосся – можливість виглядати шикарно кожен день

Розмовляла: Валерія Носковська

Фото: Андрій Дмитришин

 

Якщо ви зважилися зробити нарощування волосся, напевно, у вас виникло безліч питань про способи, їх ефективність, догляд і так далі. На найбільш розповсюджені і хвилюючі запитання відповідає Ілона Демків, майстер – технолог з нарощування волосся, творець Beauty Studio «Ilona Demkiv».

Напевно, будь-яку дівчину, яка задумалася про цю процедуру, хвилює: як зустріти «свого» майстра?

– Перше, що потрібно зробити, – переглянути відгуки про спеціаліста, його роботи в соцмережах, звернути увагу на кількість клієнтів і на те, скільки часу люди у нього обслуговуються. Це і є основні критерії для підбору майстра, а не просто порожні обіцянки і реклама.

Як Ви вважаєте, дівчата приходять у салон нарощування волосся, віддаючи данину моді або вирішуючи якісь свої проблеми?

– Про красиве, доглянуте і густе волосся мріють усі, однак похвалитися таким може не кожна. Тому не дивно, що багато хто використовує метод нарощування в салонах краси. У кожної дівчини індивідуальні вимоги. Одні так намагаються вирішити власні трихологічні проблеми. Інші, в свою чергу, хочуть отримати від цього процесу естетичне задоволення. Деякі просто наважуються на нарощування заради кардинальних змін свого образу!

Відомо: щоб відростити власне волосся, дівчині потрібно 5-6 років, а ось довірившись професіоналу перевіреного салону, можна стати володаркою розкішної шевелюри і перетворитися в яскраву довговолосу красуню буквально за одне відвідування. Оскільки таке чудо перевтілення залишиться секретом між вами і вашим майстром, можна буде, абсолютно не турбуючись, справити незабутнє враження на друзів, колег, ну, і звичайно, на коханого чоловіка…

Важливо враховувати те, що нарощування – це процес технічний, а не хімічний, тому професійно виконана процедура є набагато безпечнішою, ніж один сеанс фарбування. Також важливо відзначити, що у деяких під нарощеним волоссям своє власне починає рости навіть в два рази швидше, ніж зазвичай!

 

 

Скільки потрібно волосся для нарощування і якого саме?

– Тільки на консультації перед процедурою можна підібрати волосся потрібної структури (не обов’язково воно повинно бути ідентичним своєму) і сказати точну вагу, необхідну для нарощування (зазвичай це 100-150 грамів). Нарощування – це інструмент, за допомогою якого майстер може творити справжні чудеса. Наприклад, із короткого волосся зробити довге, з рідкого і тонкого – густе. Можна отримати ефект мелірування, колорування, а також омбре, кольорові пасма без освітлення і фарбування, залишивши природний колір.

Майже у всіх статтях на цю тему пишуть, що при нарощуванні оптимальна довжина свого волосся повинна бути не менше 15 см. На підставі власного досвіду ми розбиваємо цей стереотип! 3-5 см – такої довжини може бути власне волосся, головне, щоб воно візуально перекривало капсули нарощеного. Хоча ми нарощуємо не тільки гарячим і холодним методами, але і нещодавно створили авторський метод прихованої капсули.

Найпопулярніше волосся для нарощування – східнослов’янське, ні в якому разі НЕ Таїланд, Китай, Індія.

 

 

Якщо у дівчини коротка стрижка, але їй дуже хочеться довге волосся на кілька днів, наприклад до якоїсь події? Чи варто нарощувати?

– Ми завжди можемо запропонувати альтернативу для своїх клієнтів. Щоб виглядати на святі шикарно, не обов’язково витрачати велику суму грошей на один раз. Можна використовувати більш бюджетний, але не менш ефективний варіант – взяти трес в оренду на кілька днів.

Виходячи з вашого досвіду, якій довжині волосся найчастіше надають перевагу?

– В середньому оптимальною у використанні для розкішного вигляду є середня довжина – 60 см. За статистикою, вона найчастіше вибирається клієнтами. Зазвичай 90% дівчат, які наростили довжину 40-50 см, жалкують, що не додали 60-70 см.

Чи складно доглядати за таким волоссям?

– Наголошуємо: спеціальних засобів по догляду за нарощеним волоссям не існує, це міф! За ним потрібно доглядати так само, як і за своїм власним. Найголовніше – правильне миття волосся, його сушка та прочісування! А ось як робити це професійно та якісно, ​​вам покажуть і навчать у нашій студії.

 

Free WordPress Themes, Free Android Games