×

Ми тут:

підписатися

Iнна Літвінова: «Вимагаєш – відповідай»

Автор: Валерія Носковська

Інна Літвінова – студентка ЛНМУ ім. Данила Галицького та одна з перших красунь Львова. Брала участь у конкурсі краси «Міс Львів 2019». Як вдалося поєднувати навчання з репетиціями, хто підтримував та як змінилося життя після конкурсу, читайте далі…

Ви брали участь у конкурсі краси. Хто Вас підтримував? І звідки взялась ідея поборотись за головну корону міста?

– Насправді бажання виникло досить спонтанно. Ввечері, напередодні конкурсу, мій хресний скинув афішу з кастингу і наполягав, щоб я пішла й спробувала. Для мене участь мала дещо інше значення, ніж для інших.

Цілями були перш за все благодійність, у якій я давно хотіла себе проявити, але ніяк не знала, як почати, нові знайомства, саморозвиток і незабутні враження, а перспектива виграти корону сприймалася лише хорошим бонусом.

Коли близькі та друзі дізналися про мою участь, всі одноголосно сказали, що давно пора було це зробити. 

Інна, Ви студентка ЛНМУ ім. Данила Галицького, і цього року Ви складали важливий для усіх студентів-медиків екзамен IFOM (Крок 1). Як вдалося Вам поєднувати навчання з підготовкою до конкурсу, адже репетиції, благодійні проекти конкурсу займають багато часу? 

– Більшість викладачів пішли назустріч та з розумінням відносились до моєї відсутності на парах, тому мала час для репетицій, а вже після них я вчила конспекти та те, що пропускала. Дуже вдячна всім за підтримку та віру в мене. Саме завдяки цим людям та своїй наполегливості я увійшла в Топ-7.

Як готувалися до конкурсу? Напевно, це передусім постійні дієти?

– Морально готуватися було найпростіше, адже кастинги для мене звична справа. Я не концентрувала увагу на конкуренції і до всіх ставилась однаково дружелюбно. Часто переглядала покази Victoria’s Secret та записи ефірів різних конкурсів краси. Це допомогло бути більш впевненою і правильно подавати себе на таких подіях.

Фізично готуватися було дещо важче, адже зимові свята минули не безслідно (посміхається).

Коли вирушала на кастинг, прекрасно розуміла, що могла не пройти через цей дуже важливий фактор. Але харизма взяла своє. Перший місяць сильно обмежувала себе у харчуванні, не обійшлося навіть без дієт. Потім я підключила  спорт, але почала піддаватися деяким своїм слабкостям, водночас багато ходила пішки. Ну, і, звісно, репетиції по 3-4 години на підборах щодня з викладачами Артуром та Людою, які працювали для конкурсу і зробили свій вклад.

Раніше ставила багато експериментів над своїм раціоном. Часом могла харчуватися два тижні лише смузі та йогуртами. Навіть досі, коли мені необхідний швидкий результат, згадую про дієту.

Я дуже люблю смачно поїсти, тому в цьому себе обмежую лише в критичних випадках. Калорії намагаюся компенсувати заняттями в залі, басейні та великою кількістю подоланих кілометрів пішки (під час конкурсу в день проходила не менше 12-15 км).

Знаю, що Ви знімаєтеся в телевізійних передачах. Розкажіть, як відбуваються зйомки та як Ви потрапляєте на них.

– На жаль, це роблю лише літом, але отримую неймовірне задоволення. Знімаюсь у різних передачах, фільмах, серіалах, рекламах та кліпах, у всьому, де участь мені цікава. Щоб потрапити на будь-який із вищеперерахованих проектів, необхідно пройти кастинг. І часто він складніший, ніж сама зйомка. На знімальному майданчику доводиться працювати з дуже відомими, цікавими та творчими людьми. У них зовсім інші світогляд і ставлення до життя, вони навчили мене від кожного моменту кайфувати.

Ні для кого не секрет, що сучасна жінка повинна бути не лише красивою, але й розумною. 

Улюблені книги…

– Не можу виділити одної, кожна по-своєму змінила мої погляди.

«Секрет», «Підсвідомість може все» – ці дві книги розкривають ідею, як правильно формувати бажання, ставити цілі. Також там детально розказується про візуалізацію та афірмації. Якщо все виконувати правильно, можна отримати вражаючі результати.

Також мені припала до душі книга «Хочу і буду». Вона показує буденні речі під іншим кутом, розказує про «токсичні» відносини, вплив батьків на дітей і як зробити життя простішим, просто змінивши позицію.

Які фільми Вас вразили?

– З останніх переглянутих картин зачепила легка німецька комедія «100 речей і нічого зайвого». Фільм примушує задуматися, що ж все таки потрібно для щастя, що нам дійсно необхідне, а що просто займає місце. Адже важливі не самі речі, а люди поруч.

Які далі плани? Зйомки, подорожі, навчання?

– На це літо великі сподівання. Хочу встигнути все та навіть більше: саморозвиток, зйомки, подорожі, нові захоплення. На жаль, літо студента-медика дуже коротке і треба встигнути насолодитися кожною вільною хвилиною. На вересень маю цікаву пропозицію на один проект, яку поки що розглядаю. 

Найулюбленіше місце, де Вам комфортно і де Ви морально відпочиваєте?

– Безмежно люблю гори. Саме та атмосфера, яка там панує, допомагає розслабитися, перезавантажитися, налаштовує на правильні думки. Якщо говорити про місто, то спокійно мені у «Glory cafe», де дуже привітний персонал, затишно, хороша музика, все сприяє тому, щоб почувати себе чудово.

Чи є місця, які би хотіли відвідати?

– Насправді це кожен куточок нашої планети, але тут спробую виділити найбажаніші. Американські та європейські вчені стверджують, що внаслідок зміни клімату через кілька десятків років у зв’язку з потеплінням відбудеться затоплення Мальдівів, тому мені просто необхідно встигнути насолодитися їхньою красою. Також хочу потрапити на Балі та у Дубаї. Це кардинально два різних місця, але вони притягують мою увагу вже досить довгий час. Швейцарія теж є у моєму списку. Тут уживаються простота і пафос, солодкий смак шоколаду і терпкість швейцарського вина та вражаюча природа.

 

Free WordPress Themes, Free Android Games