×

Ми тут:

підписатися

Локація естетичної насолоди

________________________________________

Розмовляла: Анастасія Хрищук

Фото: Микола Стрелюк


«EROS Show Bar» – ресторан нового формату у Львові: європейська якість та унікальна концепція.
Чи реально з-поміж тисячі закладів знайти саме той, з родзинкою, якої немає ні у кого?
Здавалося б, ми бачили все та навіть більше, адже сотні ресторанів відкриваються ледь не щодня. Нам пропонують щось унікальне. Та чи надзвичайне це насправді?
Про заклад із власною ідентичністю та унікальною концепцією «EROS Show Bar» розповідає арт-директор Сергій Камецький.

Розкажіть, у чому полягає концепція ресторану нового формату?
Оскільки я багато подорожую, у мене є можливість бачити цікаві проекти з оригінальними ідеями по цілому світу. Я завжди хотів привезти усе найкраще до Львова. Не секрет, що кабаре приваблюють тисячі туристів і є одними з найпопулярніших закладів у містах. Саме тому ми створили абсолютно нову концепцію ресторану та надали нове значення шоу-програмі світового зразка.

Новітні костюми та модернізовані вистави в самому серці Львова. Що може бути краще? У місті немає закладу схожого формату, а в ресторані все спрямоване на те, щоб гість отримав максимальне задоволення від смачної їжі, авторських коктейлів, елітного алкоголю, хорошого кальяну та естетичну насолоду від унікальної шоу-програми.

Сергію, розкажіть власне про
шоу-програму, яка демонструється у «EROS Show Bar».
Насамперед важливо те, що програма триває всю ніч, а гості кожного разу спостерігають зовсім інше видовище. Наші постановки – це емоції і бурлеск, це вишукано, надзвичайно та незабутньо; це завжди нові враження, ідеї та танцювальні традиції, яким уже понад 200 років; а ще це виплеск авангарду.

У чому родзинка ресторану?
Як на мене, власне сам заклад і є родзинкою Львова, а на наших плечах лежить важлива місія – донести атмосферу справжнього кабаре з усіма його нотками.

Звісно, майстерність танцю потрібно побачити на власні очі, проте опишіть, якою є вона – танцівниця в «EROS Show Bar»?
Вона талановита, чуттєва, харизматична, різностороння. Одним словом – ідеальна.
З моменту відкриття у нас з’явилося багато постійних гостей, оскільки дівчата зачаровують: поглядом та своєю жіночністю. Їхній танець – це якась особлива магія. Вони хороші актриси, які вміють передати драматичний монолог у ритмі руху, розмовляють тілом, очима та душею.
Скажу більше: тут виступають, як на мене, найкращі танцівниці не лише з України, а й з-за кордону.

Чому обрали для ресторану назву
«EROS Show Bar»?
Заклад названий на честь давньогрецького бога кохання. Адже саме почуття любові надихає нас творити прекрасне. У нашому театрі музики і танцю все створено з любов’ю: вишуканий інтер’єр, розписні вітрини, проникливий музичний супровід, розкішні вбрання та захоплюючі виступи найкрасивіших дівчат.

Сергію, де черпаєте натхнення, щоб створювати цікаві постановки?
Моє натхнення як режисера-постановника, хореографа, арт-директора – це те, що народжується всередині, те, чим я живу. Черпаю натхнення звідусіль: від сонця чи дощу, від оточення, від запаху ароматної кави, воно народжується тут і зараз.

Які плани у «EROS Show Bar» на 2020 рік?
Головний план – залишатися першими, бути завжди цікавими та вдосконалюватися заради гостей закладу. Адже наші відвідувачі – це найважливіше, що у нас є. Хочемо, щоб вони тут відчували затишок та комфорт. І поки у нас є глядачі, ми будемо регулярно оновлюватися. Кожен новий гість дає натхнення на нові ідеї для вистав.

Free WordPress Themes, Free Android Games