×

Ми тут:

підписатися

Локація вдалої конференції

Досі в пошуках ідеального місця проведення презентацій, конференцій, бізнес-тренінгів, семінарів чи різних івентів? У нас для вас є ідея! Просторий зал Art, який розміщений на другому поверсі ресторанно-відпочинкового комплексу

 

Park. Art of Rest – ідеальне місце для вирішення будь-яких питань. А розміщення в парковій зоні центральної частини Львова просто must-have для людей, у яких безліч важливих справ і немає часу для пошуку приміщення чи на тривалу дорогу.

Просторий зал

Зал для конференцій вміщує до 230 осіб у форматі бенкет та понад 300 у форматі фуршет. Розташування столів, стільців чи диванів відбувається за вашим смаком. У разі потреби ми із задоволенням проконсультуємо вас!

Якісне технічне обладнання – запорука тріумфу

Так-так! Здається, все банально, але далеко не усі можуть похизуватися професійним звуковим, світловим чи відеообладнанням. А наші спеціалісти завжди готові вирішити найнепередбачуванішу ситуацію. 

Перерви та

coffee-break

Ми залюбки організуємо для вас перерву для запашної кави разом із смачними закусками за усіма вашими вимогами. 

Крім цього, ми з легкістю можемо підготувати фуршет по закінченню або і під час вашої конференції! Саме для цього ми склали спеціальне меню.

VIP-кімнати для комфортного ведення перемовин

Ми знаємо, що ви цінуєте свій час та комфорт. Тому з радістю допоможемо зробити ваші перемовини легкими та невимушеними, з хорошим настроєм та витонченою кухнею. VIP-кімната розрахована на 15-20 осіб. Ми гарантуємо вам приватність та комфорт!

Все для вашої зручності!

Ранні сніданки чи пізні вечері, або обід на 200 осіб – звична річ для нашої команди! У нас є спеціально облаштоване велике паркомісце, на якому можуть розміститися десятки авто.

Зручна локація 

Саме розташування у центральній частині Львова дає змогу швидко добратися до місця відпочинку. У вас все під рукою!

Free WordPress Themes, Free Android Games