×

Ми тут:

підписатися

Львів посилив карантинні заходи

Відсьогодні, з понеділка, у місті мають бути зачиненими усі торгівельні заклади, крім продовольчих. Працюватимуть також аптеки і заправні станції. Про це учора пізно ввечері повідомив на своїй сторінці у ФБ Львівський міський голова Андрій Садовий. «Офіційне рішення комісії з надзвичайних ситуацій буде прийнято зранку, але готуватись можна вже», – зазначено у пості мера.

Ймовірно, таке рішення на часі через ушпиталення до інфекційної лікарні чотирьох осіб, які донедавна перебували в країнах, де зафіксовано коронавірус. Наразі відомо тільки те, що це – молоді люди, які захворіли два чи три дні тому. Згідно з інформацією, що її оприлюднили у ЛМР, пацієнти мають незначні ознаки ГРЗ. Перебувають у стані середньої важкості, без загрози життю. Біоматеріал у хворих відібраний і скерований на дослідження в Київ.

Спростовують у міській раді інформацію про два підтверджені випадки захворювання на коронавірус: «Ми перевірили ці факти, вони не відповідають дійсності. Велике прохання не поширювати неперевірену інформацію! Нам всім сьогодні важливо дослухатись лише до офіційних і перевірених джерел!».

Завтра, 17 березня, має відбутися позачергове засідання сесії міської ради, на якому розглядатимуть питання суттєвого збільшення резервного фонду для закупівлі необхідного медичного обладнання та план заходів з протидії поширенню захворювань, спричинених коронавірусом

Нагадаю, що наприкінці тижня, у п’ятницю, штаб оперативного реагування ЛМР прийняв рішення про заборону усіх масових, понад 50 осіб, заходів у Львові. Відтак припинено роботу кінотеатрів, театрів, музеїв та спортивних комплексів.
Оператори мобільного зв’язку розсилають смс-повідомлення з номерами телефонів на випадок екстреної ситуації і підозри на коронавірус. Працює у Львові й цілодобова гаряча лінія з питань коронавірусу, де львів’яни можуть отримати безкоштовну консультацію по всіх питаннях, що їх цікавлять, стосовно карантину та екстреної допомоги у разі нездужання.

Лікарня швидкої медичної допомоги отримала перші 25 експрес-тестів щодо COVID-19. А загалом, говорять у міській раді, таких систем у лікарнях має бути «декілька тисяч» (не уточнюючи, щоправда, скільки оце – «декілька тисяч»).

Інформація щодо ситуації у Львові доповнюватиметься.

Джерело: day.kyiv.ua

Free WordPress Themes, Free Android Games