×

Ми тут:

підписатися

Львів стане першим містом, де покажуть головний реліз осені – «Захар Беркут»

Довгоочікуваний історичний екш «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва глядачі побачать в кінотеатрах України 10 жовтня, а у Львові перший показ фільму відбудеться дещо раніше – 7 жовтня.

Допрем’єрний показ кінострічки відбудеться в львівському кінотеатрі Multiplex Spartak, де на гостей чекатиме цікава розповідь про проект та зустріч із його командою. Щодо знімальної групи, то на події будуть присутні режисер Ахтем Сеітаблаєв, а також продюсер фільму Єгор Олесов, автор сценарію Ярослав Войцешек та актори: Олег Волощенко, Андрій Ісаєнко, Аліна Коваленко та Михайло Корженівський.

 

 

Відомо, що українську кінострічку режисер знімав у співпраці з американським колегою Джоном Віном. Виробництвом стрічки зайнялись компанії Kinorob та CinemaDay за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Що цікаво, в рамках допрем’єрного показу також відбудеться відкриється виставка «Світ Захара Беркута» (музейно-культурний комплекс «Львіварня»), де буде представлено 25 унікальних образів для фільму від художниці з костюмів Антоніни Белінської.

Ми неймовірно раді можливості представити публіці не тільки фільм, але й цілу галерею образів, створених для нього. Як на мене, це дуже цікаво – побачити їх у реальному житті, уявити собі, скільки зусиль вимагає робота над екранною картинкою. Адже навіть найменші деталі, ґудзики та стрічечки мають величезне значення, – розповіла художниця з костюмів Антоніна Белінська.

 

Джерело: 24.tv

Free WordPress Themes, Free Android Games