×

Ми тут:

підписатися

Львів’янка Ганна Гаврилів стала переможницею міжнародного конкурсу краси

Львів’янка Ганна Гаврилів стала переможницею міжнародного конкурсу краси Ms. Summer International 2019. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Перемога у конкурсі краси – це не лише про ноги, але і про голову, не лише про вихід на подіум, а і про весь шлях «до». Бо докторами наук стають не найрозумніші, лідерами думок – не наймудріші, королевами – не найгарніші. А ті, що мають силу іти до кінця. І участь у таких конкурсах не для нереалізованих жінок та «фіф», як прийнято вважати, а для сильних та стійких. Бо треба бути дуже сильною, аби знайти в собі сили виставити себе на суд, бути готовою до поразки, відбути весь процес у солідарності, толерантності, позитиві та до кінця», – зазначила в дописі Ганна Гаврилів.
Зауважимо, Ганна Гаврилів на волонтерських засадах опікується замками Львівщини, зокрема Поморянським. Вона командою з благодійного фонду Спадщина.UA неодноразово збирала гроші на його реставрацію. Дівчина подякувала всім, хто долучився до її перемоги.
«Своїм друзям, особливо команді Спадщина.UA/Heritage.UA за довіру, віру та плече. Бо весь тиждень, поки я блукала мандровими лісами Філіппін, вони закривали тил по всіх наших пам’ятках, і я усвідомлюю, що ми уже підросли, стали спроможні та самодостатні. За те, що про Поморянський замок дізналися Європа, Азія та Африка», – написала вона.
Джерело: Дивисьinfo
Free WordPress Themes, Free Android Games