×

Ми тут:

підписатися

Оксана Надопта: «ОТП Банк – ми робимо все, щоб з нами було легко та комфортно працювати!»

Розмовляла:  Марта Лука

 

 

ОТП Банк – один із найбільших, визнаний лідер фінансового сектора України. 1949 р. в Угорщині засновано OTP Bank Plc. як Державний ощадний банк (National Savings Bank). На українському ринку розпочав свою історію у 1998 році та отримав стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Чого варто очікувати клієнтам, зокрема у Львові, а також про плани на 2020 рік розповідає

Оксана Надопта, директор Західноукраїнської регіональної дирекції АТ «ОТП Банк».

 

Як розпочалася ваша спільна історія з

ОТП Банк?    

Загалом у банківській сфері працюю більше 27 років. Моя історія в ОТП Банк доволі цікава: пропрацювавши певний час, я змінила місце роботи, проте згодом повернулася. Щиро зізнаюся, що за роки роботи цей банк став рідним. Важливо й те, що мені як керівнику та й думаю, що багатьом працівникам, окрім робочих моментів, необхідно мати спільне бачення та філософію, а також розуміти місію. Вважаю, мені пощастило, адже з ОТП Банк і візія, і філософія співпали.

 

Ви директор Західноукраїнської регіональної

дирекції. Чи важко Вам, тендітній жінці, працювати на такій доволі складній посаді?

Непросто, але все, що роблю, приносить задоволення. Багато компаній структурують свій бізнес такими макрорегіонами – це вірний шлях ефективного використання і ресурсів, і коштів.

 

У кінці місяця відбулось офіційне відкриття ще одного відділення банку у Львові. Чому саме в цьому місті?

Відкриття ще одного відділення саме у Львові – бажане і водночас вимушене рішення. Все це зумовлено тим, що кількість клієнтів зростає, а оскільки для нас один із основних фокусів – турбота про них, їх комфорт, швидкість та зручність в обслуговуванні, то ми відчинили двері нового представництва. Варто зазначити: стратегія банку – максимально перейти в діджитал, у тому числі в межах відділення, втім, ми не забуваємо та дбаємо про бажаючих отримати так звані «живі» консультації.

 

Як вважаєте, чому клієнти обирають саме

ОТП Банк?

Думаю, що вони цінують надійність, довіру, професіоналізм, порядність, швидкість, опіку та безпосередній контакт. Ми намагаємося стати гнучкими та робимо все, щоб із нами було просто та комфортно працювати. Фінансова установа – не магазин, де все легко. І ми хочемо, щоб людина чітко зрозуміла, чим вона користується і це було просто. Така стратегія забезпечує співпрацю на роки. Нам приємно, коли з нами працюють понад двадцять років.

 

Які можливості отримують клієнти банку?

Наша сильна сторона – це Private Banking, що з року в рік відзначає й міжнародна експертна група. За результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management Survey 2020, проведеного міжнародним фінансовим виданням Euromoney, ОТП Банк названий кращим у номінації «Super Affluent» – обслуговування клієнтів вищого рівня заможності. Окрім того, ми вибороли першість у номінації «Capital Markets and Advisory», що підтверджує значну експертизу в аналізі ринків капіталу та надання консультаційних послуг. До того ж, здобута відзнака «Next Generation» свідчить про активний розвиток у всіх сферах.

За традицією Private Banking ОТП Банку посів почесне місце у трійці кращих за загальним заліком у номінації «Best private banking services overall», «International Clients» і став №2 за напрямками «Investment management», «Philanthropic Advice», «Innovative or Emerging Technology Adoption».

 

Що дає Private Banking для клієнтів?

Це ексклюзивний пакет послуг із персональним менеджером, картками найвищого рівня та привілейованим обслуговуванням. Пишаюся також якісним корпоративним бізнесом, адже він один з найуспішніших в Україні. Мабуть, немає такої великої компанії, яка не є клієнтом

ОТП Банку. Мені здається, що це вагомий показник. Ми дбаємо про динамічний розвиток retail – роботу з фізичними особами. Для нас важливо, щоб клієнти банку отримували досконалі та якісні продукти. Для цього потрібно постійно розвиватися, рухатися і змінюватися. Ми зростаємо, виборюємо перші місця та водночас намагаємося бути зрозумілими для клієнтів. Раджу обирати надійні банки фізичним особам, які не мають фінансової освіти для того, щоб не виникало неприємних історій. Хочу, щоб кожен знайшов свого фахівця, з яким буде зрозуміло, доступно і надійно працювати.

 

Оксано, що у планах розвитку банку на

2020 рік?

У нас амбітні плани стосовно кредитування і це приємно, бо за статистикою лише 10% кредитних грошей в економіці України, а їх повинно стати більше. Маємо ідеї щодо розвитку кредитного портфеля, будемо стимулювати поступ економіки України. Для фізичних осіб у нас є надзвичайно широка лінійка продуктів: автокредитування, кредити на житло, споживче кредитування, депозити, онлайн-банкінг, у планах забезпечити іпотечне кредитування.

 

Відомо, що ОТП Банк – соціально відповідальний. Розкажіть про ваші проекти.

Минулого року ми активно провадили діяльність у межах корпоративно-соціальної відповідальності. У 2019 році допомагали дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Впродовж року ми провели низку благодійних акцій: поїздки до школи-інтернату, освітні квести для дітей у банку, благодійні події та ярмарки.

Цьогоріч маємо на меті продовжити активно втілювати у життя стратегію корпоративно-соціальної відповідальності та опікуватися розвитком дітей, у тому числі сиріт.

 

 

АТ «ОТП БАНК». Всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р

 

 

 

Free WordPress Themes, Free Android Games