×

Ми тут:

підписатися

Плануєте дизайн меблів? Хутчіш читайте поради від спеціаліста.

Автор: Марта Лука

Отож, корисні рекомендації від дизайнера відділу «Меблі власного виробництва» салону «Interio Story» Сергія Горовенка.

Наш будинок – це місце, де ми проводимо більшу частину нашого життя! Ми прагнемо облаштувати своє житло, зробивши його максимально комфортним. При розробці проектів і обладнанні сучасної квартири найбільш складною, мабуть, є тема кухні. Нижче читайте відповіді на питання, які найчастіше турбують замовників при розробці дизайну меблів.

На якому етапі робіт зазвичай потрібно запрошувати до роботи дизайнера?

— Чим швидше, тим краще… (посміхається). Звісно, що заздалегідь продуманий проект наблизить Вас до бажаного результату після завершення монтажу. Таким чином Ви витратите менше коштів. Адже якісний, добре продуманий дизайн-проект дозволить згодом уникнути багатьох переробок, а, отже, і додаткових витрат. Зі своєї практики можу згадати численні випадки змін розміщення різних комунікацій, а також місць розташування електророзеток при установках кухонь, коли ці питання не узгодили з дизайнером заздалегідь, при умові затвердженого вами проекту. Я вже мовчу про перенесення стін, коли з’ясовується, що ті чи інші розміри просто не підходять або не стикуються.

Чи часто замовники наголошують: ну, зробіть так, як у всіх?

— Буває, проте, на жаль, так не вийде. В силу свого досвіду можу сказати точно: всі люди різні і смаки у них теж відрізняються. До того ж, бачення абсолютно однакових питань щодо дизайну можуть бути протилежними навіть у членів однієї сім’ї. Власне одна з головних задач дизайнера і полягає в тому, щоб у діалозі з клієнтом з’ясувати, в якому помешканні йому буде максимально комфортно, але тут потрібно й замовнику добре попрацювати… (посміхається)

Коли потрібно проводити підключення газової плити, колонки та іншої побутової техніки — до установки кухні або після?

— Однозначно після. Плита, холодильник та інша побутова техніка, що стоїть окремо, до моменту початку монтажу повинні бути готові до інтегрування їх в елементи меблів, тобто знаходитися на об’єкті, проте не заважати. Таким чином, при установці кухні наші фахівці зможуть добитися точного збігу поверхонь і мінімалізувати зазори. Що стосується вбудованої техніки, то її наші майстри-установники врізають у процесі монтажу. Але саме підключення має відбуватися за допомоги кваліфікованих працівників від фірми, де здійснювали покупку техніки. Це потім допоможе уникнути проблем щодо гарантії.

На завершення можу сказати, що роботу над дизайном кухні треба розпочинати з розуміння людей, які будуть жити й користуватися меблями. Дуже важливо зрозуміти головний пріоритет, на який орієнтується замовник. А далі звертайтесь — я Вам у всьому допоможу.

Cергій Горовенко — дизайнер відділу «Меблі власного виробництва» салону «Interio Story».

 

Салон «Шляхетні меблі»

м. Львів,

вул. Окружна, 77

(067) 22-67-700

info@slmebli.com.ua

Шляхетні меблі

 

Салон «Interio Story»

вул. Шевченка, 17

(067) 421-80-00

(067) 900-40-00

info@interiostory.com.ua

www.interiostory.com.ua

 

Free WordPress Themes, Free Android Games