×

Ми тут:

підписатися

Професія фотограф – вчора, сьогодні, завтра

Автор: Валерія Носковська

Сьогодні про своє фотомистецтво розповідатиме Андрій Дмитришин

Скільки часу займаєтеся фотографією? І що Вас спонукало?

— Займаюсь із 2016 року, але до цього був відеооператором. Зараз працюю лише з фото. В 2013 році я приїхав у Київ. Там мав різні роботи, але, попрацювавши 2 роки, зрозумів, що у мене немає риси характеру: управляти людьми та бути жорстким. Після того вирішив змінити своє життя і піти в іншому напрямку. Я вдома побачив рекламу свого друга Ярослава Мончака про відкриття школи з першими курсами. Він мені порадив, яку техніку придбати та записав на всі курси, які тільки були (посміхається). Після того я почав займатися лише фото.

Чи важко було переходити з відео на фото?

— Відео — це те саме фото, тільки більше кадрів у секунду, але вони схожі між собою.

Чи були ідеї організації фотопроектів?

— Так, мій перший проект був благодійним. Я познайомився з мамою однієї на той час маленької дворічної дівчинки. Дитина потребувала пересадки кісткового мозку. Запропонував мамі зробити проект, який називався «Фото заради життя…». Кожному, хто хотів долучитися, я робив фотосесію, а люди давали кошти (хто скільки міг та хотів). Дівчинку лікували 2 роки і вона одужала. Це був один із таких моментів, який запам’ятав на все життя та зрозумів, що моя робота може чимось допомогти. Я і надалі беру участь у благодійних проектах.

Розкажіть про свою найцікавішу, найкреативнішу зйомку, яка Вам запам’яталася.

— Це були приватні зйомки, які не можна афішувати.

Як у Вас відбувається зйомка? Ідеї подаєте Ви чи замовник?

— Все відбувається спільно. Клієнти шукають картинки з інтернету, що вони хочуть бачити, тоді я розумію напрямок, в якому людина прагне працювати, і після того висуваю свої ідеї. І так ми спільно доходимо до однієї думки.

Хто вони, ваші клієнти?

— Львівські та київські компанії. Я працював для Mercedes-Benz Week, Lviv Fashion Week, з рекламою одягу, білизни, для Ольги Навроцької та інших брендів. Бувають і весільні зйомки в помірній кількості. Якщо є можливість, я роблю це із великим задоволенням.

Чи збираєтеся себе реалізовувати в інших жанрах?

— Я постійно навчаюся. Відвідую різноманітні майстер-класи (з недавніх Олександра Буца), зокрема з ретуші, з яких виходжу з новими знаннями і баченням, що допомагають мені творити.

Чи траплялися на зйомках казусні моменти?

— Бувало різне. Є випадки, коли чимось не догодив. Але це трапляється дуже рідко. Часом люди не задоволені зовнішнім виглядом. Хоча вони не розуміють своєї індивідуальності або просто в незвичному образі для себе. Думаю, такі своєрідні моменти є в кожній сфері.

 

 

Free WordPress Themes, Free Android Games