×

Ми тут:

підписатися
Dior, Chell, Mercedes, Нова пошта — що їх об’єднує?
08.05.2019
Оксана Діденко: «Від вашого психічного здоров’я залежить багато: кар’єра, стосунки і зовнішній вигляд»
09.05.2019

РІО — це всебічний розвиток дитини та спокій батьків

Юлія Дідик — засновниця мережі приватних закладів дошкільної освіти «РІО» ділиться концепцією та перевагами садочків європейського зразка.

Ідея відкриття закладу дошкільної освіти у мене виникла, коли моїй донечці виповнилося півтора року. Я зрозуміла, що хочу, аби моя дитина зростала в найкращих умовах. А вже за півроку свої двері відчинив перший садочок мережі «РІО» на вулиці Личаківській, 33а. Цей заклад більше сімейного типу: розрахований на невелику кількість вихованців, розташований у центральній частині міста поруч із парком, у якому облаштований власний ігровий майданчик для забезпечення максимального комфорту дітей.

Наші клієнти та підтримка професійної команди спонукали нас до розвитку та розширення.

Саме так розпочалася історія нашої сім’ї садочків, кожен із яких є по-своєму унікальним. Проте у всіх закладів є спільна мета — це диференційований підхід до кожної дитини, із врахуванням її вікових та індивідуальних особливостей, адже для нас у пріоритеті — виховати всебічно та гармонійно розвинену особистість. У кожному закладі працюють дипломовані фахівці у сфері дошкільної освіти, які не лише навчають, а й щиро люблять ваших дітей.

Концепція другого нашого садочка полягала у створенні та забезпеченні екологічно чистих умов для навчання та активного відпочинку наших вихованців.

Таким чином, у вересні 2018 року розпочав свою роботу заклад дошкільної освіти у Брюховичах на вулиці Вербовій, 13а. Тут ми пропонуємо: окремий будинок, пристосований відповідно до умов, необхідних діткам в закладах дошкільної освіти; власну закриту територію, на якій розташовані ігрові майданчики, для активного та здорового відпочинку наших вихованців, проведення рухливих ігор та естафет на свіжому повітрі.

Паралельно із відкриттям садочка у Брюховичах ми спільно із компанією «Галжитлобуд» створювали щось особливе. Це не просто заклад дошкільної освіти, це друга оселя для працівників та дітей, затишна та тепла, не схожа на інші.

Використавши весь здобутий нами досвід, ми відкрили найкращий дитячий садок із дотриманням усіх сучасних вимог.

«РІО» на Стрийській — це окрема будівля, збудована згідно з сучасними вимогами до закладів дошкільної освіти, площею майже 1000 квадратних метрів, із власною закритою територією та облаштованим ігровим майданчиком, який займає ще 1000 квадратних метрів, і все це знаходиться у комфортному районі на перехресті вулиць Стрийської та Наукової міста Львова.

У закладі є технічно облаштовані окремі зали, а саме: актовий, спортивний і танцювальний.

У перспективі ми плануємо розвивати гуртки, відвідувачами яких будуть також і діти, які не є вихованцями садочка. Незабаром відкриємо філіал черлідингу, карате і хореографії. Для максимальної зручності та комфорту створені окремі роздягальні для хлопчиків та для дівчаток із душовими кабінами та санвузлами.

Також плануємо організовувати суботні клуби «Ерудит» та літні табори з поглибленим вивченням англійської мови.

Мережа закладів дошкільної освіти «РІО» забезпечує: перебування дітей згідно з режимом та збалансоване харчування, яке відповідає віковим потребам та сприяє здоровому росту та розвитку; інтерактивні технології та безпечний простір для комфортного перебування дітей; навчання та розвиток за власними сучасними програмами, які постійно вдосконалюються; систему відкритості та прозорості, регулярного зворотного зв’язку з батьками. Особливу увагу ми приділяємо вивченню іноземної мови, у перспективі навіть кількох, оскільки вважаємо, що в сучасному суспільстві це є необхідною умовою успіху.

Приміщення усіх наших закладів обладнані бактерицидними лампами та кондиціонерами для збереження безпечних умов, температурного режиму та вологості. Ми врахували усі найменші деталі: висоту умивальників та санвузлів, безпечні поверхні тощо.

Ми прагнемо виховати всебічно та гармонійно розвинену особистість. Саме тому РІО – це Розумні, Інноваційні, Обдаровані!

Free WordPress Themes, Free Android Games