×

Ми тут:

підписатися
Савелій Лібкін
Савелій Лібкін: «З першого дня я відчув, що мене кинули у воду, і власне ось таким був початок»
01.04.2019
6 поетів, за якими варто стежити в Instagram
01.04.2019

Роксолана Куфльовська: «Відверто кажучи, витримувати конкуренцію дуже важко – потрібно постійно тримати марку та вдосконалюватися»

Роксолана Куфльовська

Вона яскравий приклад успішної бізнес-леді, люблячої матусі та турботливої жінки. Як у своїх 25 років вдається утримувати власний бізнес, що саме допомагає справлятись із проблемами та як бути унікальним на сьогоднішньому ринку читайте далі…

 

Роксолано, у Вас творчий напрям. Розкажіть, як виникло бажання почати власний бізнес.

По життю я легка людина. Ставлюся до речей просто. Тому однією з мрій було відкрити власний салон краси. Доклавши певних зусиль та старань та заручившись підтримкою мого чоловіка, ми реалізували те, що я так хотіла. Тому перший салон ми відкрили, коли мені виповнилося 23 роки, а наступний — у 25. Тут вже було більше досвіду. Не можу сказати, що він кращий, бо все ж перший – це моє дітище, в яке було вкладено максимум зусиль та старань.

Дизайн «Tiffany Beauty Studio» дуже оригінальний. Всі, хто приходить, одразу ж помічають особливу атмосферу. Розкажіть, хто вам створював дизайн інтер’єру.

– Увесь дизайн у студії мій. Я давно виношувала всі ці кольори, загальну атмосферу в своїй голові. Доклала максимум зусиль, аби все тут було гармонійне, максимально затишне та дійсно по-європейськи. Тому весь інтер’єр – моє власне творіння. Насправді сьогодні важливо у бізнесі тримати бренд. У нас все під стиль – від одягу наших майстрів до деталей, які тут присутні.

Чи важко керувати власним бізнесом?

По житті я іду з легкістю, оптимізмом та внутрішньою гармонією. В першу чергу слухаю саму себе. Коли я починала власну справу, жила цим і була повністю захоплена процесом створення і становлення студії. Відверто кажучи, витримувати конкуренцію дуже важко – потрібно постійно тримати марку та вдосконалюватися. Я дуже люблю все якісне, і в салоні ми користуємося тільки хорошими матеріалами. Мій секрет успішного бізнесу полягає в тому, що потрібно все робити в задоволення. Тоді і результат буде помітний.

Чи бували у Вас коли-небудь конфліктні клієнти чи ситуації? Як вдається вирішувати ці тимчасові незручності?

За три роки роботи взагалі не було конфліктів, можливо, хіба з працівниками – початківцями, але не клієнтами. Нам таланить із нашими відвідувачами, всі вони лояльні та ввічливі. Ми завжди доброзичливо ставимося до людей, які приходять до нас. Ми розуміємо, що це наші гості, тому завжди створюємо атмосферу, комфортну для них.

У чому унікальність «Tiffany Beauty Studio»? Чому клієнти приходять і повертаються саме до Вас?

Тут є все, що потрібно сучасній жінці. Це переваги зручності, економії часу, які сьогодні вкрай важливі клієнтам. Також атмосфера, створена в салоні, дуже сприяє релаксації та відпочинку.

Жінка XXI століття, яка вона?

У першу чергу доглянута та красива. Вона знає, як діяти в тій чи іншій ситуації, ніколи не боїться помилитись, адже розуміє, що саме помилки творять її досвід. Вона вміє бути собою. Жінка, яка сповнена любов’ю та знає, чого хоче. Вона любить подорожувати та є розвиненою у будь-якій сфері. Це не лише домогосподарка, а й успішна леді, турботлива мама та любляча жінка.

Free WordPress Themes, Free Android Games