×

Ми тут:

підписатися

Ольга Женчак: «Маленька Франція у Львові – це кондитерська «Сonfiserie JUST»

Розмовляла:  Анастасія Хрищук

 

Ольго, скільки років Ви вже керуєте кондитерською та чому вирішили розпочати «солодкий бізнес»?

«Confiserie JUST» існує вже чотири роки. Найголовнішою нашою ціллю було створити надійну команду, яка б творила якісний продукт! Відверто кажучи, насправді ніколи не підозрювала, що займатимуся солодкою справою (посміхається). Коли відкривали ресторан Tartufo Trattoria, я думала, що буде акцент лише на італійську траторію, проте доля розпорядилася по-іншому!

Мене надихнула Франція: її десерти вражають, а післясмак не покидає дуже довго. Мені хотілося подарувати львів’янам можливість скуштувати солодкий смак Франції! Щаслива, що цю мрію вдалося втілити у життя! Кондитерська, в якій інтер’єр та солодке відповідали б високому і нетиповому для Львова рівню. Саме це ми і намагалися зробити!

 

Є правила, яких варто дотримуватися для досягнення результату. Ольго, ваш бізнес успішний. То ж поділіться власними правилами.

Залюбки. У веденні власної справи дотримуємося таких правил:

Complex problem solving – це комплексне багаторівневе рішення проблем. Мова йде про те, що найбільш затребуваними є фахівці, які володітимуть системним, цілісним підходом до вирішення будь-яких питань, знатимуть, на що ще звернути увагу, окрім найбільш очевидного.

 

Critical thinking – критичне мислення: це такий спосіб мислення, при якому людина ставить під сумнів інформацію, що надходить, і навіть власні переконання.

 

Creativity – творче начало – це здатність бачити те, чого ще немає.

 

People management – уміння управляти людьми, а це, мабуть, найскладніша наука про те, як лідерам приймати головні рішення. Не просто про підлеглих, а про Людей. Як мотивувати співробітників так, щоб вони бігли підтюпцем на роботу, а не звідти? Як не помилитися в людині, приймаючи її на роботу, і підвищувати у посаді тих, хто цього заслуговує? Як розрулювати конфлікти всередині команди? Знати відповіді на всі ці питання і означає володіти people management.

 

Coordinating with others – взаємодія з людьми – це, мабуть, зрозуміло. Аскетичність може шкодити бізнесу. Якщо ви власник справи, якому важко спілкуватися з людьми, потрібно найняти того, хто вміє налагодити контакт хоч з чортом лисим.

 

Emotional intelligence – емоційний інтелект – зараз під цим мають на увазі здатність розуміти емоції, наміри і мотивацію людей і власні, а також уміння управляти емоціями своїми та інших.

 

Judgment and decision-making – формування власної думки та прийняття рішень. Чи хочеш, чи вмієш – нікому вже не буде цікаво. Катастрофічно потрібно формулювати свою думку і приймати рішення. Це самостійність у всьому.

 

Service orientation – клієнтоорієнтованість: тут мова йде про те, що, судячи з прогнозів, сфера послуг у світі буде тільки зростати, а хороший сервіс завжди на вагу золота. Приємно, що українські компанії це розуміють і працюють над культурою сервісу, незалежно від того, на кого орієнтований їх продукт – на бізнес або кінцевого споживача. Але ще є куди рости.

 

Negotiation – уміння вести переговори, ясно висловлюватися, бути переконливим – трендовий навик.

 

Cognitive flexibility – гнучкість розуму.

 

За період роботи які десерти стали вашою візитівкою?

У нас дуже великий асортимент солодкого, починаючи від чізкейків, закінчуючи мусовими ентереме, з екзотичним компоте та французькими тортами, які приготовлені лише з натуральних інгредієнтів.

 

Фірмовим нашим тістечком є «Карибське» – це неймовірно легкий мусовий десерт на основі кокосового мусу, бананового крему, маракуєво-абрикосового компоте на «подушці» з бананового/ромового бісквіта!

 

Чи планується відкриття нової кондитерської?

Зараз тривають переговори про відкриття у Києві. Знаємо, що там велика конкуренція, але ми спробуємо. Окрім цього, найближчим часом усі мешканці Львова зможуть також завітати у наші нові місця!

 

Ваш шеф-кондитер готує за особливими рецептами чи схиляєтеся більше до стандартних?

 

Філософія створення витворів насамперед пов’язана з натхненням душі, а найважливіший інгредієнт – це любов до своєї роботи! Наші десерти смакують Джамалі, Тіні Кароль, Тото Кутуньйо, Патрісії Каас… Завдяки красуні, Марині Собко, львів’яни можуть відчути Францію на смак.

 

Як вдалося відшукати такого талановитого професіонала?

В Україні, а саме: у Львові – проходив чемпіонат «Національне Свято Шоколаду», де відбувався відбір найкращих кондитерів України. Було представлено багато солодких робіт із усіх куточків країни. Там я вперше познайомилася з теперішнім шеф-кондитером «Сonfiserie JUST» Мариною Собко!

Ніколи би не подумала, що така молода та енергійна дівчина може творити шедеври і робити все від душі!

 

Які особливості кондитерської? Які найсильніші сторони: що вирізняє вас з-поміж інших?

Ми дійсно залишаємося кондитерською, не перетворюємося на заклад харчування і не поєднуємо гарячі страви, салати з тістечками, як це роблять наші місцеві «віпові» заклади. Сильні сторони – ми креативні, і наші вироби дійсно мають свій власний почерк. Ми робимо скульптури та шедевральні торти! Ми дорогі та якісні, не побоюся цього слова!

 

Яких новинок варто чекати?

Зараз сезон весна/літо, отже, очікуйте від нас багато нових смаків, особливо зі свіжих ягід, різних яскравих та ягідних сорбетів! Багато нових смаколиків! Запрошую вас, спробуйте!

Free WordPress Themes, Free Android Games