×

Ми тут:

підписатися
Соломія Островська
Соломія Островська: «Genesis» – проект нового покоління, нових технологій та можливостей
25.03.2019
рецепти в піст
Пісний настрій: 4 незвичайних рецепти і трохи мотивації
25.03.2019

Руслан Сорочинський: «Park.Art of Rest» дарує гастрономічні емоції

Руслан Сорочинський

Він навчався у кращих світових академіях кулінарного мистецтва, готував у ресторанах із зірками Мішлен, а усі свої найкреативніші ідеї втілює на кухні ресторану «Park.Art of Rest».

З чого почався шлях в кулінарії, яким постулатом керується у роботі та чим дивує гостей шеф-кухар Руслан Сорочинський?

Про інноваційну кухню, ексклюзивне меню та гастроплани читайте далі…

 Автор: Марта Лука

У кожного шеф-кухаря своє особливе знайомство з кулінарією. Руслане, розкажіть, із чого розпочалася ваша любов до кухні.

Відверто кажучи, це у мене з раннього дитинства, а моє захоплення стало улюбленою справою життя. Коледж дав перші знання у цій галузі, згодом академія, а потім апетити до навчання зростали. Паралельно працював, а свою першу тисячу доларів заробив, продаючи пельмені… Так-так, саме їх (посміхається). Я готував і продавав, спершу приватно, а згодом у мене замовляли магазини. Зароблені гроші було шкода витрачати на дрібниці, тому вкладав їх у гастропоїздки. Пригадую, як я, молодий, проте амбітний, вирушив за кордон вдосконалювати здобуті навички. Спершу дозволив собі навчатись у (вказати назву). Згодом в Іспанії освоював молекулярну кухню, запозичував досвід у відомих французьких шеф-кухарів, стажувався у Празі, Відні (Австрії), Італії, був на різноманітних кухнях, мав можливість готувати в ресторанах із зірками Мішлен. З кожної поїздки привожу нову концепцію, філософію, меню… Подорожі та бажання отримати знання заманюють і дають результат. На сьогодні у моєму арсеналі 67 міжнародних дипломів, сертифікатів, подяки від організацій, а ще допомагаю одному з львівських коледжів: ділюся своїм досвідом із студентами, адже, чим його більше, тим більше до тебе приходять. Для мене кухня — це водночас і відпочинок, і робота, і важкі дні, зрештою сенс життя. Це як для митця біле полотно, на якому можна так багато творити і робити людей щасливими.

Знаю, що посада шеф-кухаря у «Park.Art of Rest» не перша у цій мережі ресторанів.

Так, ваша правда. Я керував багатьма проектами мережі «Akurat» (підтвердити написання назви), зокрема це ресторани «Чесне м’ясо», «Грушевський», «Панська чарка», «Вірменка» та інші. «Park.Art of Rest» став сьомим закладом, який мені довірили. Я прийняв рішення перекласти обов’язки шефа, які виконував у інших ресторанах, на плечі своїх су-шефів, які були вірні мені багато років. І з головою поринув у кухню «Park.Art of Rest».

Власне про це й хочеться дізнатися: чим особливим дивуєте гостей?

У «Park» дуже смачно, адже «за кулісами» є чудова платформа для кулінарних проектів та витворів: суперсучасна оновлена кухня, яка не має аналогів у Львові. Відверто кажучи, усі ці можливості й надихають створювати щоразу нові непересічні страви. Кухня нового покоління, що оснащена багатьма цехами та обладнанням, дозволяє задовольнити будь-яке кулінарне побажання гостя.

Ми готуємо неймовірні східні та європейські страви за старими рецептами, але в новій цікавій інтерпретації. У нас смачно, вишукано, незабутньо та ще й здорово — обираємо тільки якісні продукти, адже дбаємо не лише про смак, але й користь.

Кухню «Park. Art of Rest» розробляли спеціально запрошені кухарі з різних куточків країни під моїм керівництвом.

Щодо меню — я намагаюсь керуватися сезонністю. Проте у комплексі є все – суші, цікаві варіанти салатів, оригінальні десерти, яких ви точно ніде не скуштуєте. Родзинкою закладу є мангалиця, яка росте на господарстві, харчується виключно натуральними продуктами та п’є джерельну воду. Тому гості закладу мають можливість замовити страви з еком’яса. У ресторані авторське меню, пропозиції якого важко описати, їх потрібно скуштувати (посміхається). А це все наше різноманіття доповнює власне фермерська мангалиця. Ми гарантуємо якість, незабутні смакові моменти. Одним словом, запрошуємо спробувати, вам неодмінно сподобається. У нас велике меню – A la Carte основного: суші, BBQ, оригінальне банкетне та фуршетне. Також не забуваємо про найменших гостей – для них є дитяче меню, а також бізнес-ланчі. У нас відсутні обмеження, ми відкриті до діалогу, стараємося дарувати гастрономічні емоції і ніколи не маємо табу.

Розкажіть про те, чим у майбутньому ресторан буде дивувати своїх гостей?

Ну, звісно, авторським меню, новими ідеями та інтерпретаціями страв. Зараз працюю над розробкою весняних пропозицій. Незабаром ми відкриємо терасу, а наші гості матимуть можливість сповна насолодитися весною та новими легкими стравами: сезонне ягідне меню, де буде великий вибір смаколиків і, звісно ж, BBQ. Також у нас діє пісне меню в період посту.

У кожного шефа є власний принцип роботи. Який у Вас?

Загалом я керуюся постулатом: якщо любиш працю, — твори. Для мене це головне, а ще робити так, щоб завжди було комільфо. Я як капітан — прагну всього ідеального й найкращого, щоб гості почувалися задоволеними та отримували вибух емоцій від страв, які куштують у нас.

Free WordPress Themes, Free Android Games