×

Ми тут:

підписатися

Швидкість дій полягає в їх своєчасності

Людмила Боровик

Правовий експерт із земельних питань і нерухомості. Директор і власник юридичної компанії Legal Experts. Практикуючий медіатор.

Близько 20 років практики у сфері земельних питань і нерухомості.

Я практик. І завжди, де б я не працювала, – на стороні законотворця чи на стороні впровадження, ефективного застосування норм закону, я незмінно займаю позицію практики, далеко заздалегідь аналізуючи, як ця конкретна норма закону має працювати.

Здебільшого юридичні компанії в Україні є багатопрофільними та надають послуги у всіх можливих напрямках права, що мені видається малоефективним. Я ж обрала для себе доволі вузьку спеціалізацію – земельні питання і питання нерухомості. На мою думку, чітко обрана ніша шліфує досконалість та компетентність фахівця, орієнтує на максимальну результативність і впізнаваність в обраній сфері. Адже, щоб стати справді найкращим, експертом, потрібні роки практики.

Саме достатні практичні знання і сотні успішно завершених справ дозволяють мені стверджувати: невирішальних питань немає! Водночас я переконана, що дуже помилковою є думка про те, що земельні питання і питання нерухомості – це вельми вузький профіль.

 

Насправді ж ми працюємо за низкою напрямів:

 1. Аудит. Всі звикли до фінансових аудитів, до аналізу фінансових показників бізнесу. Ми стали першою українською компанією, хто почав говорити про необхідність проведення аудиту землі і нерухомості перед укладенням договору купівлі-продажу і хто фактично проводить його за такими показниками. Хочу наголосити на тому, що ми окремо проводимо аудит земельної ділянки та об’єкта нерухомості.
 1. По земельних питаннях ми працюємо також у наступних напрямках: проводимо онлайн-консультації, надаємо юридичний супровід укладення будь-яких угод, пов’язаних із земельними ділянками, консультуємо щодо оптимізації плати за землю, здійснюємо підготовку земельної ділянки під будівництво, вирішуємо питання спадкування земельної ділянки, реєстрації права власності на землю, відновлення втрачених документів, що посвідчують право на земельну ділянку, проводимо поділ та об’єднання земельних ділянок, зміну цільового призначення земельної ділянки, виправлення помилок у ДЗК, відновлення правовстановлюючих документів на землю тощо.
 2. Складні проблемні питання, пов’язані з оформленням права власності на об’єкти нерухомості (сюди віднесемо втрату документів, не оформлене свого часу право власності на об’єкти нерухомості, конфліктні ситуації навколо нерухомого майна, юридичний супровід реєстрації права власності на об’єкти нерухомості, узаконення самобудів, передпродажна підготовка об’єктів нерухомості).
 3. Підготовка об’єкта нерухомості до залучення іноземних інвестицій.
 4. Юридичний супровід укладення угод із нерухомістю та землею (купівлі-продажу, оренди, дарування об’єктів нерухомості та земельних ділянок, купівлі квартири в новобудові тощо).
 5. Допомога у виготовленні, відновленні документів на земельні паї.
 6. Консультуємо з питань будівництва та надаємо повний юридичний супровід будівництва і будівельних робіт, допомагаємо узаконити самовільне будівництво.
 7. Допомагаємо організувати зони паркування/парковки для автомобілів.

Окремо хотіла б відмітити, що моя компанія разом із нашими партнерами активно працює над залученням прямих іноземних інвестицій, довгострокових вкладень матеріальних засобів компаніями-нерезидентами в економіку нашої країни з метою організації і будівництва підприємств.

Наші партнери – юристи, які мають великий досвід у наданні консультацій із питань розв’язання майнових спорів, «правильного» набуття права власності на нерухоме майно, своєчасної юридичної допомоги у земельних питаннях, а також з питань придбання, відчуження нерухомості для юридичних і фізичних осіб.

Підсумовуючи все викладене, хочу зазначити, що юридична компанія Legal Experts, починаючи з 2000 року, успішно працює для Вас. Я особисто аналізую поставлені завдання і пропоную оптимальні рішення, піклуючись про те, щоб кожен із наших клієнтів залишився задоволеним якістю наданих послуг і отриманим результатом, що є нашим спільним успіхом.

Ще раз закцентую, що ключові сфери діяльності нашої компанії:  земельне право, юридичний супровід операцій із нерухомістю, представництво інтересів в органах державної влади та судах.

Запорука Вашої довіри – наші гарантії:

 • вирішуємо питання будь-якої складності;
 • професійно підходимо до справи навіть у найскладніших ситуаціях і забезпечуємо якісні послуги;
 • піклуємося про ваші інтереси навіть тоді, коли справу вирішено і розрахунок за наші послуги проведено;
 • забезпечуємо конфіденційність;
 • оперативно реагуємо на ваші потреби;
 • несемо відповідальність за кінцевий результат.

 

Запишіться на консультацію чи онлайн-консультацію:

(067) 313-02-60

Контакти:

легал експерт

легал експерт

L-bor@ukr.net

www.legalexperts.com.ua

Free WordPress Themes, Free Android Games