×

Ми тут:

підписатися

Соломія Островська: «Genesis» – проект нового покоління, нових технологій та можливостей

Соломія Островська

Professional photographer. Official Canon Ambassador 2018. Member of Ukrainian Association of Professional Photographers, which represents professional photographers in the international photographic community. Engaged art photography for about 10 years.  Highly qualified with natural and studio lighting. Jaroslav has considerable experience in different areas of photography. He had been working for various Ukrainian and foreign magazines. His main areas are portrait, model and advertising photography.

Рік тому у Львові було відкрито клініку естетичної медицини «Genesis», яка за доволі короткий проміжок часу зайняла топову позицію на ринку не лише міста і стала переможцем номінації «Відкриття року» на «Люди року» від «РІА-Україна». Інноваційні методики та обладнання, аналогів якому в Україні поки немає, і це ще не всі здобутки. Як вдалося досягти успіху та чи головний його компонент – відкритість? Відповіді на ці питання читайте далі…

Соломія Островська – генеральний директор «Genesis», відверто розповідає про перший рік роботи, конкуренцію та амбітні цілі.

Автор: Марта Лука

Незабаром ваша клініка естетичної медицини святкуватиме першу річницю. Які зміни відбулися за цей проміжок часу?

Так, ви маєте рацію. 30 березня минулого року було відкриття, а з цього моменту ми багато чого напрацювали й досягли. Своїм клієнтам ми готові запропонувати широкий спектр послуг. Зокрема, це медична косметологія з неінвазивними альтернативами пластичній хірургії обличчя та тіла, спа, іміджевий відділ, якісна діагностика. Клініка «Genesis» зібрала у своєму арсеналі понад 30 одиниць новітнього обладнання, які допомагають лікарям дерматологам-косметологам у вирішенні проблем будь-якої складності. Також за рік роботи ми відвідали світові клініки естетичної косметології та міжнародні компанії медичної індустрії, обмінялися досвідом із провідними спеціалістами галузі естетичної медицини. Ми завжди слідкуємо за розвитком індустрії та долучаємося до її вдосконалення. Взамін отримуємо схвальні відгуки, які надихають працювати ще краще.

Поговоримо про досягнення: чим пишаєтеся найбільше? Відомо, що клініка пропонує послуги, які надаються обладнанням, аналогів якому в Україні немає. Чи це справді так?

Ваша правда, адже до обладнання ми ставимося дуже обережно й ретельно – обираємо лише найкраще. «Genesis» – клініка нового покоління, нових технологій та можливостей. Найсучасніші технології та техніки для нас у пріоритеті. «Genesis» пропонує своїм клієнтам послуги неінвазивної пластики обличчя та тіла, працюючи на обладнанні, аналогів якому й справді в Україні поки немає. Ми пишаємося, що можемо запропонувати ексклюзив.

Також у нас є діагностика, назвемо це однією з переваг, адже клієнт може спостерігати за своїми результатами, отримувати консультації від лікаря дерматолога-косметолога, якісні рекомендації по лікуванню та догляду. Окрім клініки, займаємося також проектом дистрибуції. Співпрацюємо лише з топовими компаніями світу, постачаємо обладнання та продукцію в клініки та салони по Україні. Одними з перших налагодили співробітництво з всесвітньо відомими брендами: натурального стрічкового волосся преміум-класу для нарощення та професійного догляду – Seamless1 (Австралія), з виробництвами по всьому світу: Сідней (Австралія), Італія, Афіни (Греція), США; світовий бренд Mounir, що зробив революцію в колористиці з ексклюзивно новими фарбниками та техніками по фарбуванню волосся.

Маємо також освітні проекти – Академія «Genesis» та Академія «Seamless1UA».

Які цілі ставите перед собою?

Насамперед наша основна мета – задоволені клієнти. Також ми стараємося для бізнесу як такого: хотіли б його більше структуризувати і розвинути.

Що Ви маєте на увазі під структуризацією?

Ми багато працюємо над системою цього бізнесу, використовуємо спеціальні програми автоматизації, додаємо чіткості цій системі, багато сил вкладаємо у розробку нових проектів, щоб дати більше динаміки та руху саме в цей бізнес і максимально його оновлювати. До прикладу, новинки, які ми презентували на відкритті клініки, не втратили своєї ексклюзивності, але ми завжди додаємо щось нове.

Хто займається новинками та слідкує за ними?

Відверто кажучи, це частково колективна сфера відповідальності. Однозначно, що кожен працівник слідкує за новинками, надає пропозиції, які ми на спільних зустрічах обговорюємо, вирішуємо, актуально це чи ні. Ми завжди раді ініціативам своєї команди.

Professional photographer. Official Canon Ambassador 2018.
Member of Ukrainian Association of Professional Photographers, which represents professional photographers in the international photographic community.
Engaged art photography for about 10 years. 
Highly qualified with natural and studio lighting.
Jaroslav has considerable experience in different areas of photography. He had been working for various Ukrainian and foreign magazines. His main areas are portrait, model and advertising photography.

Всі знають, що в «Genesis» працюють професіонали. Розкажіть про свою команду.

Я переконана, що за рік роботи колектив сформований і залишається лише розвиватися. Ми співпрацюємо з Ольгою Фреймут, яка вважається авторитетом у сфері сервісу, запланували кілька спільних проектів. Слід зазначити, що не лише до працівників, а й до вибору кожного бренду, з яким ми співпрацюємо, підходимо цілковито серйозно. У нас регулярно відбуваються курси підвищення кваліфікації наших робітників, ми піклуємося про їх розвиток, забезпечуємо навчання, вдосконалюємося разом.

Як Ви здобуваєте лояльність клієнтів?

Кожен замовник знаходить своє улюблене місце. Ми намагаємося надати комплексність, приватність та безпеку. У нас є навіть vip-кабінети, де клієнт має можливість проводити весь день і ніхто його не буде турбувати. Окрім приватності, ми гарантуємо й закритість інформації. Також забезпечуємо комплексність послуг і, звичайно, високий рівень безпеки. Насамперед це медична ліцензія клініки, наступне – підбір обладнання та будь-яких новинок відбувається ретельно, ми перевіряємо їх сертифікованість на міжнародному рівні, їх статус на ринку естетичної косметології, спілкуємося з лікарями компаній, що пропонують свої новинки, і лише тоді приймаємо рішення. Власне це також самі інновації – передусім неінвазивні процедури – альтернатива пластичній хірургії. Ми в клініці пропонуємо комплексні курси, розроблені нашими лікарями в колаборації з провідними світовими спеціалістами, по лікуванню та омолодженню обличчя, а також курси по корекції фігури – GENESIS FIT, які призначаємо для пацієнтів індивідуально. Кожен, хто потрапляє до нас, говорить, що тут комфортно, а ми щодня стараємося тільки покращувати власні стандарти.

Розкажіть, як плануєте розвивати бренд.

Зізнаюся, що у мене є мрія – я б хотіла, аби «Genesis» став корпорацією. Мене часто запитують, чи даємо ми франшизу. Але насправді це велика відповідальність, не тільки бренд і логотип, а структура і процеси. Ми маємо бути впевнені, що 100% процесів виконуються аналогічно в іншій країні. Можливо, з часом «Genesis» з’явиться не лише у Львові. Головне не боятися своїх мрій, ставити високі цілі і сміливо про них говорити.

Розширення, яке реалізується в першу чергу, – це клініка пластичної хірургії у Львові.

Ваші конкуренти є лише на львівському ринку. Чи за рік часу ви почали змагатися з всеукраїнськими клініками естетичної медицини?

Не бачу конкуренції взагалі. Завжди виступаю за співпрацю. Тому що тільки в колаборації ми можемо краще розвиватися та досягати успіхів. Наша аудиторія – люди, які багато подорожують, ми завжди маємо, що їм запропонувати в інших містах, завдяки, зокрема, своєму проекту дистрибуції, ми впевнені, що послуги в наших партнерських салонах надаються на одному рівні, який відповідає бренду. Ми дружимо з клініками, салонами, робимо їм свої пропозиції по нових брендах, по піднесенню на новий рівень. Ми проводимо навчання по введенню бренду в структури. Тобто я однозначно за співпрацю.

Соломіє, які асоціації повинен викликати бренд «Genesis» у підсвідомості ваших потенційних клієнтів?

«Genesis» – це безпека, приватність, комплексність, 100%-ний результат і це там, де добре. Ми максимально стараємося зробити все, щоб задовольнити потреби наших гостей, прагнемо популяризувати бренд для того, щоб він був відомий і в Україні, і за кордоном. Працюємо не лише над якістю послуг, високою кваліфікацією спеціалістів, постійним пошуком новинок, а й над атмосферою. Щоб було приємно і хотілося повертатися.

У чому рецепт власного успіху для Вас і безпосередньо для «Genesis»?

Я вважаю, що у відкритості. Варто бути відкритим до людей, до інших бізнесів. Не обійтися й без любові до праці. А ще не варто ставити собі рамки в сучасному швидкоплинному світі. Натомість необхідно працювати і вдосконалюватись!

 

Free WordPress Themes, Free Android Games