×

Ми тут:

підписатися

Сучасна краса. З ін’єкціями чи без?

A woman receives an inejection on her face in the clinic.

Лікар-косметолог, власниця салону «Soul of Beauty» Оксана Лопушанська щономера ділиться секретами догляду. Адже всі жінки дбають про свою зовнішність, а обличчя є візитівкою кожної.

м. Львів

вул. Лепкого, 3

(097) 992-99-93

Ще декілька років тому, щоб зберегти красу і молодість своєї шкіри, жінки робили ін’єкції різноманітними препаратами. Завдяки розвитку технологій сьогодні можна бути гарною і здоровою і при цьому не використовувати надмірну кількість ботоксу.

Однією з найпоширеніших процедур є біоревіталізація – комплексна методика, що дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властиві молодій шкірі. Також це допомагає захистити її від вільних радикалів.

 

Ефект від процедури досягається не тільки за рахунок розгладження зморшок механічним способом, але також за рахунок запуску внутрішніх резервних механізмів.

Біоревіталізацію можна починати робити з 21 року, коли зморшки в районі очей і навколо рота стають видимими.

Завдяки цій методиці стимулюються регенеруючі процеси у шкірі, відбувається глибоке її зволоження, відновлюються тургор і еластичність, активізується мікроциркуляція.

 

Набуває популярності процедура плазмотерапії. Одним із найбільших плюсів є її максимальна безпечність! У процесі підшкірно вводять збагачену тромбоцитами плазму крові пацієнта. Чому не використовуємо готові препарати? Ми не економимо на продукції. А тромбоцити відповідають не тільки за кровотворення. Вони мають в собі фактори росту, завдяки яким старанно контролюють зростання і регенерацію молодих тканин. Цим варто скористатися!

У косметології ін’єкції плазми застосовують з метою омолодження, лікування акне, випадіння волосся, гіперпігментації шкіри. Також цю процедуру проводять як підтримуючу.

Плазмотерапія для омолодження як метод профілактики вікових змін придатна, зокрема, для прихильників природності і натуральності, які проти введення штучних препаратів. Після процедури підвищується еластичність шкіри, вона позбавляється від землистого відтінку.

Найефективніший спосіб підтяжки обличчя без хірургічного втручання – RF-ліфтинг. Це унікальна методика безопераційного омолодження шкіри за допомогою впливу електричної радіохвилі. В процесі глибокого нагрівання шкіри і підшкірного шару змінюється структура колагенових волокон. Це сприяє утворенню нових, молодих волокон колагену.

Така процедура підсилює кровообіг шкіри, активуються обмінні процеси й дихання клітин, поліпшується життєзабезпечення шкіри, її колір. Ефект – миттєва підтяжка шкіри обличчя, шиї, у зоні декольте, а також тіла.

 

Переваги RF-ліфтингу:

 

  1. Придатний для будь-якого віку і типів шкіри.
  2. Процедура повністю контрольована.
  3. Відбувається розгладження як шкіри, так і м’язової тканини.
  4. Безболісність, тобто не потрібне застосування анестезії, під час процедури відчувається лише приємне тепло.
  5. Не залишається синців, набряків.

 

Процедура не вимагає підготовчого та реабілітаційного періоду.

 

Free WordPress Themes, Free Android Games