×

Ми тут:

підписатися

Тенденції бізнесу 2020: криза чи розквіт?

Автор: Вероніка Панасевич

 

Бізнес – це складна система, яка вимагає розуміння та зосередження у сфері її ведення. Експерти різних країн висувають різні твердження про те, що на нас очікує у 2020-му. Новий рік несе для українського бізнесу не лише надії на покращення, а й низку нових законів.

Які думки є з цього приводу?

Роксолана Пиртко, 

власниця торгових центрів

«Roksolana» та «Spartak»:

«В XXI столітті з кожним роком пришвидшуються процеси діджиталізації, і про це слід пам’ятати всім бізнесменам та леді. Враховуючи, що люди все більше покупок здійснюють онлайн, в торгових центрах, якими управляю, ми постійно покращуємо:

– концептуальність, щоб ідея та цінності проекту проглядалися в кожній деталі;

– емоційний зв’язок, який виникає між проектом та клієнтами. Нам важливо викликати приємні емоції в кожного відвідувача;

– унікальність, що відрізнятиме нас від конкурентів;

– безкомпромісність, що не дозволяє йти всупереч своїм переконанням;

– віру в свій проект.

Я переконана, що ці базові принципи будуть актуальними для всіх, хто вже веде бізнес чи лише планує починати в 2020 році».

 

Сергій Боднарчук,

власник мережі кав’ярень «Sunday Coffe»:

«Онлайн-бізнес – це те, куди рухається більшість підприємців, які працюють офлайн. Онлайн дає змогу залучити більше охоплення клієнтів за рахунок різноманітних каналів трафіку. Моя порада: якщо ти підприємець і ведеш бізнес тільки офлайн, постав собі за ціль у 2020 році перевести бізнес в онлайн і рухатися за трендом».

 

Вікторія Тріфан,

експерт з бізнесу в Україні та Польщі:

«А ви знали, що на нішу в бізнесі є мода?! На маркетинг, на упакування, на розташування тощо. На моє переконання, в 2020 році модними будуть ведення сімейного бізнесу, маленька кав’ярня, міні-готель чи хостел, дитяча розважальна кімната тощо. Актуальним є бізнес на екологічних продуктах/послугах. Не залишає позиції консалтинговий бізнес: люди готові викладати гроші за навчання у своїх кумирів, у фахівців, і це дуже добре. На піку популярності так званий СММ – наразі це бум, головна причина – бізнес можна почати без стартового капіталу.

А головним майданчиком просування бізнесу будуть особисті сторінки в тих же соціальних мережах, так званий «особистий бренд» – безкоштовна й ефективна реклама».

 

Марко Савицький,

архітектор та власник студії «Savytskyy design»:

«Основною тенденцією 2020 року в бізнесі буде пошук нових форм функціонування бізнес-моделей. Найактуальнішим у бізнесі будь-якої форми та величини стає розуміння важливості маркетингу та створення ефективних структур комунікації в команді. Варто звернути увагу на таку актуальну тему, як створення власного бренда і його розвиток».

Як бачимо, 2020 буде часом змін. Сподіваємося, поради наших експертів стануть вам у нагоді.

Free WordPress Themes, Free Android Games