×

Ми тут:

підписатися

Тетяна Шмига: «Як би вам не було важко іти вперед, робіть маленькі кроки»

Розмовляла: Марта Лука

 

«Іноді, щоб зрозуміти, наскільки ви близькі до успіху, вам варто озирнутись на свій пройдений шлях до нього!»

Вона красива та успішна жінка, у якої покликання – допомагати іншим. Тетяна Шмига – кандидат медичних наук, лікар-дерматокосметолог, спеціаліст естетичної медицини, у якої за плечима великий досвід роботи.

Про те, чому обрала нелегку професію, які послуги пропонує своїм пацієнтам та з чого варто розпочати лікування шкіри, читайте далі…

 

 

Тетяно, лікар – це не лише професія, а покликання. Як Ви відчули, що ваше покликання допомагати іншим?

– Розповім історію з початку. Мабуть, кожному з нас у школі доводилося писати твір на тему: «Ким ви мрієте стати у майбутньому?». Я завжди стверджувала, що хочу допомагати людям, бути корисною та творити щось добре і красиве. У певний момент у мене з’явилися проблеми зі шкірою на обличчі (акне). Пригадую, як ми з мамою зверталися в усі лікарні міста. Звичайно, ще не існувало таких розвинутих методик і вирішити проблему було складно. Саме тоді я й вирішила для себе: стану дерматологом, вилікую себе та допомагатиму іншим.

Шлях становлення спеціаліста естетичної медицини нелегкий. Розкажіть, як він складався у вашому випадку.

– Моя мрія почала здійснюватися, коли я вступила у Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. Навчання було доволі скрупульозним. У той же час мені хотілося більше знати саме про шкіру. І на третьому курсі навчання я пішла на курси косметології. Після закінчення університету, де навчалася на державній формі 6 років, інтернатуру за спеціальністю «Дерматологія» я проходила в Рівному та у Львові. Згодом згідно зі скеруванням мене направили на роботу у Рокитнівську центральну районну лікарню. Працюючи там, я отримала колосальний досвід. Це було свого роду бойове хрещення, яке дало розуміння власних сил та можливостей. З часом у мене з’явилося бажання повернутися до рідної альма‑матер, до наукової діяльності, тож я вступила в клінічну ординатуру, продовжила роботу на кафедрі ЛНМУ ім. Данила Галицького, де навчалася, і залишаюся там до сьогодні. Робота на кафедрі дуже цікава і різноманітна: це і лікарська практика, і проведення клінічних досліджень, і наукова діяльність, написання статей, тез, виступи на конференціях. Два роки тому я захистила кандидатську дисертацію. Займалася поглибленим вивченням простого герпесу, вірус якого є дуже поширеним серед населення. Водночас займалась практичною діяльністю у Львівському обласному центрі репродуктивного здоров’я населення, а також в центрі дерматології та косметології «Новодерм». Зараз я працюю в сучасному багатопрофільному медичному центрі «Академічна медична група АМG», що знаходиться на вулиці Генерала Чупринки, 62. Мені приємно перебувати в колі справжніх професіоналів, які мають багаторічний досвід. У нас потужна команда та сильний склад. Я постійно відвідую різні семінари, конгреси, майстер‑класи і конференції як в Україні, так і за її межами, слідкую за всіма новинками та винаходами у сфері б’юті-індустрії. Також створила свій YouTube канал, на якому ділюсь інформацією про косметологію та сучасні можливості естетичної медицини.

 

 

У Вас доволі різноманітна діяльність. Чи є щось, що приносить найбільше задоволення?

– Відверто кажучи, косметологія та естетична медицина – це своєрідне хобі, адже я насолоджуюся процесом, відчуваю себе скульптором, а в мені просинається бажання творити. Іноді забуваю про час на обід… (посміхається). Я дуже люблю свою роботу. Найбільшу радість відчуваю, коли мої пацієнти щиро мені дякують, коли бачу їхні щасливі очі і вони задоволені результатом. Адже своїми діями я здійснюю їхню мрію: дещо змінити форму носа, підборіддя, покращити овал обличчя, додати об’єму вилицям або губам, надати ліфтингу, ліквідувати зморшки.

Тетяно, люди, мабуть, дуже задоволені, що в одному лікарі знайшли і дерматолога, і косметолога?

– Мабуть, Ви маєте рацію, адже часто колеги косметологи скеровують на консультацію пацієнтів як до дерматолога, тому що не можуть визначити причини тих чи інших висипань. Мені ж простіше, я встановлюю правильний діагноз одразу та запобігаю проблемі. Також успішно лікую вугрову хворобу, яка дошкуляє багатьом підліткам і не тільки. Намагаюся самостійно вести всіх пацієнтів: призначаю план терапії, домашній догляд та виконую лікувальні процедури. У своїй діяльності я поєдную не тільки дерматологію та косметологію, а ще й естетичну медицину (ін’єкції краси) та трихологію.

Розкажіть, які послуги Ви надаєте клієнтам.

– Окрім консультації дерматолога чи спеціаліста естетичної медицини, це послуги класичної косметології, трихології та ін’єкційної косметології, в яку входять базові процедури, такі як: ботулінотерапія, плазмотерапія, біоревіталізація, мезотерапія, контурна пластика обличчя та тіла. Наш медичний центр застосовує лише сертифіковані та якісні препарати.

Серед такої кількості б’юті‑послуг із яких процедур Ви б радили розпочати?

– З консультації лікаря, оскільки кожна людина індивідуальна, адже всі випадки різні і немає стандартної схеми. Мені як лікарю необхідно вислухати пацієнта, зрозуміти, що саме його турбує і що саме він хоче поліпшити. Після цього я проводжу огляд та розповідаю про можливі методи покращення зовнішності, пропоную план корекції чи лікування, який ми реалізовуємо. Зазвичай складаю поетапний план, що стосується вікових змін на обличчі, та підбираю домашній догляд по типу шкіри.

Усім відомо, що більшість клієнтів – це жінки. Чи зростає відсоток пацієнтів чоловіків?

– Так, із кожним роком все більше до мене звертаються чоловіки. Я вважаю, це правильно, тому що і їм теж важливо доглядати за собою. Міфи і стереотипи поступово відходять у минуле.

 

 

 

Які процедури популярні серед чоловіків?

– Найпопулярнішими є ботулінотерапія ділянок чола та міжбрів’я, а також контурна пластика, яка розгладжує зморшки на обличчі та додає чітких ліній. Ці процедури дають можливість чоловікам одразу побачити ефект.

Ви є прикладом жінки, яка зуміла досягти успіху. Кому завдячуєте у підкоренні таких вершин?

– Насамперед своїм батькам. Адже вони підтримали у реалізації мрії, допомагали, вірили в мене. А ще з дитинства розвинули відчуття любові до ближнього, і воно стало рушійною силою діяльності. Вдячна своєму чоловікові за допомогу, розуміння та підтримку. А також професору Олегу Никоновичу Надашкевичу, який є наставником, прекрасним керівником понад 10 років. Саме він надихав, навчав та вірив у мене, за що я дуже вдячна. Професор, академік АНВО України О. Н. Надашкевич знаходиться в статусі «лікар-бренд», одночасно є ревматологом, дерматологом та інтерністом, а також засновником медичного центру «Академічна медична група AMG».

Зазвичай прийнято говорити, що шлях до успіху складний і тернистий. Чи був Ваш випадок саме таким?

– Звичайно, труднощі існували, але, коли ти їх долаєш, то відкривається нове дихання. Мене зігрівають усмішки здорових пацієнтів. Тоді я бачу, що моя мрія досягнута і реалізована. Маю пораду: як би вам не було важко йти вперед, робіть маленькі кроки. Потрібно завжди змушувати себе просуватися далі, особливо у важкі часи. Не можна втрачати інерцію. Якщо ви рухаєтеся, навіть зі швидкістю равлика, то неодмінно доберетеся до фінішу. Тому радійте кожному зробленому кроку. І не важливо, чого саме прагнете: кращого життя чи заповітної мрії – ви досягнете цього.

 

 

Розкажіть, як Вам вдається поєднувати роботу і сім’ю та чим займаєтесь у вільний час.

– Мені пощастило, бо чоловік дуже розуміючий і підтримує у багатогранній діяльності. Ми любимо подорожувати, відвідуємо красиві місця, як тільки з’являється можливість. Щодо хобі – захоплююся психологією, займаюся саморозвитком, читаю книги, веду активний спосіб життя та регулярно відвідую фітнес-клуб.

Які у Вас плани на майбутнє та чи будуєте Ви їх взагалі?

– Плани я маю завжди. Це і особистий розвиток, і вдосконалення професійних навичок як лікаря для моїх улюблених пацієнтів, і продовження наукових досліджень. Головне – не зупинятися на досягнутому. У значній мірі мої плани поєднуються з планами нашої медичної групи.

Цікаво отримати у Вас інформацію про роботу центру «Академічна медична група AMG».

– Важливо, що багатопрофільний центр (www.acadmedgroup.com) працює за європейськими стандартами і є відкритим до інновацій. Завдяки високому професіоналізму наших фахівців у ділянках дерматології, ревматології, неврології, гастроентерології, УЗД ми маємо можливість проводити естетичні ін’єкційні маніпуляції не лише здоровим людям, але і пацієнтам перелічених вище спеціалістів. При деяких хворобах з допомогою філерів ліквідовуємо викликані недугами дефекти шкіри; ботулотоксин застосовується одночасно ревматологом та неврологом для лікування м’язових дистоній, синдрому Рейно, больового синдрому при остеоартрозі та ін. Можливість такої кооперації спеціалістів є унікальною і приносить надзвичайні результати.

Про все детальніше шановний читач має можливість довідатися зі сторінок:

insta acadmedgroup 

fb  acadmedgroup

fb  Тетяна Шмига

Медичний центр

«Академічна медична група AMG»

вул. Генерала Чупринки, 62

(097) 009-44-44

www.acadmedgroup.com

 

Free WordPress Themes, Free Android Games