×

Ми тут:

підписатися

Тетяна Скорнякова: «SheMax – синергія успіху двох лідерів та проект любові подружжя»

Ексклюзивна розмова з успішною бізнесвумен

 

Розмовляла: Анастасія Хрищук

 

 

Два лідера, чоловік і дружина, Сергій Шелест і Тетяна Скорнякова, два найсильніших керівника, об’єднавшись, зробили неможливе. За півтора року з 35 квадратів компанія виросла до 1000, закупила професійні великогабаритні верстати, відкрила свої склади, вийшла на Європу й Америку. SheMax – міжнародна компанія, це виробництво з розробки електрообладнання для салонів краси. Сьогодні пилососи SheMax представлені в Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Польщі, Росії, Великобританії, Португалії. Про сімейний бізнес та роль жінки у цьому процесі ми поговорили з надихаючою та успішною Тетяною Скорняковою.

 

 

Про обладнання SheMax говорять усі кращі салони краси Європи. Що означає назва?

 

Це сімейний бізнес, на чолі якого стоять Сергій Шелест та Тетяна Скорнякова. Сама назва має свою унікальну історію. Перші три букви She – це початок прізвища Сергія Шелеста. Останні три букви MAX – це перші три літери моєї компанії.

 

Успішний чоловік – справа рук його жінки?

Я вважаю, що успіх чоловіка залежить від жінки. Вона правильними діями підштовхує до правильних рішень та вчинків. Важливо вислухати в потрібний момент та підтримати. Мій чоловік – підприємець, засновник і головний інженер міжнародної компанії SheMax. Я кожен день кажу йому, що все можливо і варто лише пробувати. І знаєте що? Все дійсно можливо!

 

 

Ви успішна бізнесвумен. Як вдається поєднувати родину і бізнес?

У нас в сім’ї всі мислять в одну сторону, мають спільні цінності, нам цікаво розвиватися, ми не стоїмо на місці. Будь-що робимо разом, плануємо, відпочиваємо, працюємо. У нас не прийнято все скидати на маму, тільки тому, що вона жінка. Нас виховували за принципом: чоловікові потрібно прати, прасувати, готувати, дітей народжувати і виховувати. Я, в свою чергу, вимкнула режим «я сама» і включила «ми разом». Завдяки такому підходу я веду успішний бізнес, ходжу в зал, на масажі, до косметолога, у салон краси, на навчання. Я мама двох дітей і любляча дружина.

 

Наскільки легко жінці побудувати бізнес в Україні? Ви не втрачаєте жіночність, коли займаєтеся власною справою?

Немає різниці, хто будує бізнес: чоловік або жінка. Я дуже люблю увагу мого чоловіка, квіти без приводу, романтичні вечори, довгі розмови на різні теми. Мені подобаються вечірні посиденьки, масаж. Завжди слідкую за собою і цим насолоджуюся. Хоча і маю серйозний бізнес, люблю шопінг, модні туфлі, сукні, компліменти. Моя жіночність у мені 24/7, це моя опора і впевненість в собі.

 

Наостанок поділіться, як вибудовуєте стосунки з дітьми.

Я даю право вибору, свободу. Дітям я дозволяю помилятися. Їх вчу, що немає нічого неможливого. І все життя показую на своєму прикладі: все дійсно можливо.

 

Free WordPress Themes, Free Android Games