×

Ми тут:

підписатися

Топ-5 міфів про Інстаграм

Інстаграм за останні кілька років настільки розширив свою аудиторію, що навіть заробив собі статус «найближчого друга» для багатьох людей. З ним прокидаються, працюють, обідають, відпочивають і засинають. А ті, хто зрозумів можливості цієї соцмережі раніше, уже рахують свої мільйони, зароблені на діджитал-ниві.

Тисячі курсів, вебінарів та онлайн-шкіл виникли ніби в одну мить, щоб навчити кожного монетизувати свій профіль або просувати в Інстаграмі власний бізнес. Здається, уся інформація гуляє просторами Інтернету і є на поверхні. Але варто придивитись туди, і зрозуміємо, скільки ж дивних і перекручених фактів нам подають за чисту правду.

Годі теревенити – нумо розбиратися!

5 неочевидних і найпоширеніших міфів про Інстаграм, про які ви точно чули!

Коментарі, коротші, ніж 4 слова – не враховуються

Про це говорили сотні СММ-експертів у своїх блогах! Вважалося, що Інстаграм не враховує короткі коментарі до загальної статистики, і вони ніяк не впливають на просування допису.

Як виник цей міф?

Російські СММ-менеджери одного відомого агентства вирішили якось перевірити аудиторію на рівень симпатії до блогера, за яким та стежить. Вони вивели для себе просту формулу: довгий коментар свідчить про справжнє зацікавлення (негативне чи позитивне), натомість як короткий рідко має такий ефект. Однак це аж ніяк не свідчить про те, що сама соцмережа ігнорує короткі коментарі. Запевняємо вас: Інстаграм зараховує і звичайний смайлик як повноцінний коментар.

«Цей допис популярніший, ніж 90% інших…»

А це вже пастка самого Інстаграму. Ви помічали цю фразу від соцмережі під своїми дописами? Турботливі боти програми пропонують підключити рекламу для публікації, щоб охопити ще більше людей – адже вашій аудиторії цей пост «зайшов» не на жарт! Насправді, ці повідомлення навіть не виправдані офіційною статистикою. Тобто допис, у якому менше лайків, ніж у всіх інших, може отримати таку звістку. Такі от справи.

Не можна редагувати пост першу годину після публікації

Інакше тоді Інстаграм не буде показувати ваш допис більшій частині аудиторії… Дурниця, яка ніяким чином не обґрунтована. Жодної офіційної заявки щодо цього соцмережа не надала, а СММ-експерти так і не довели свою теорію. Тож маємо усі підстави вважати це твердження ще одним міфом.

Хештеги більше не працюють

Насправді працюють, але не так круто, як раніше. От кілька днів тому я поділилась у своєму профілі підбіркою улюблених фільмів і залишила тематичні хештеги. Через два дні переходів лише за хештегами назбиралось понад 2000 унікальних користувачів! Високочастотні хештеги, яких використовували понад 100 000 разів, будуть малоефективними, але от хештеги-тисячники можуть працювати.

Тіньовий бан

Пліток про це явище було, мабуть, найбільше. Вважалось, що за негативні дії (прив’язка акаунту до сторонніх програм, використання заборонених тегів, образлива поведінка і тд) Інстаграм переносить користувача у тіньовий бан – нічого не повідомляє йому, але в якості покарання не показує його дописи підписникам у стрічці. Однак ще восени минулого року соцмережа дала офіційну відповідь, що тіньового бану не існує. А будь-які проблеми з відображенням власних публікацій у стрічці – лише наслідок глюків мережі.

Можемо сміливо вірити цьому, адже жодної закономірності у тому, кого і за що кидали нібито у бан – так і не знайшли. Хтось багато років підряд постить через «чорні» сервіси, користується масфоловінгом і пише нецензурні хештеги, і ніякого бану не отримує. А когось це спіткає без будь-якої причини: дописи не відображаються у стрічці підписників і навіть зникають з розділу хештегів чи локації. У такому випадку просто зачекайте тиждень-два – система має прийти в норму.

А висновок такий: щодо Інстаграму довіряйте лише самому Інстаграму. Представники соцмережі часто пишуть новини, повідомляють про свіжі можливості або спростовують дивні припущення на офіційному сайті блискавично швидко. Так, деякі моменти досі залишаються під грифом «секретно». Однак немає жодних підстав вірити кожному СММ-експерту, якщо слова не підкріплені достатньо сильними аргументами.

Джерело: Діло

Free WordPress Themes, Free Android Games