×

Ми тут:

підписатися

Цифри і факти

100 000 000

Кремнієві польові транзистори є наймасовішим технічним виробом за всю історію людства. Наприклад, тільки в 2003 році було вироблено стільки транзисторів, що на кожного, хто живе на Землі, припало би приблизно по 100 млн. екземплярів.

 

1 500$

Хлопець на ім’я Енді Джордж вирішив особисто виготовити всі інгредієнти для звичайного сендвіча. Для цього він сам вирощував пшеницю й овочі, добував сіль із морської води, доїв корову, робив сир і масло, молов борошно, збирав мед. Йому навіть довелося самому вбити курку. В результаті для того, щоб самостійно з нуля зробити всі продукти для сендвіча, йому знадобилося півроку і $ 1 500.

 

90%

Китай – найбільша нерелігійна країна на Землі. Опитування американського Інституту громадської думки Gallup, проведене у 2015 році, показало, що 90% його жителів є або переконаними атеїстами, або не є релігійними.

 

44

Найбільш важкими в історії є двері Національної лабораторії ім. Лоуренса, які були виготовлені в кінці 70-х років ХХ століття і досягали ваги майже в 44 тонни. Для чого саме знадобилася ця махина шириною 3,6 м і товщиною 2,44 м, до кінця невідомо, проте напис на ній «cellar door», що перекладається як «двері до підвалу», дозволяє припустити: там зберігалося щось неймовірно цінне….

 

2 000 000

У Канаді зосереджено понад 2 млн. великих і малих озер, які містять близько 20% світового запасу прісної води. Озер так багато, що навіть немає точних даних про їх кількість.

 

486 616$

Свого піку MacBook досягли у 2009 році, коли середня сума доходу компанії Apple становила $ 1 279 з кожної реалізованої моделі. Свій рекорд «макам» не вдається побити досі…. Вартість сучасних MacBook, особливо на українському ринку, залишає бажати багато кращого, навіть віддалено не підпадаючи під критерій бюджетного ноутбука. Однак, чи відомо вам, що саме MacBook Air був визнаний найдорожчим пристроєм ринку комп’ютерів? Правда, та модель була виконана в литому корпусі з платини і обійшлася своєму покупцеві у $ 486 616….

 

Free WordPress Themes, Free Android Games