×

Ми тут:

підписатися

Цукерберг: «Ніхто не заслуговує на те, щоб бути мільярдером»

Головний виконавчий директор Facebook Inc. Марк Цукерберг, п’ята найбагатша людина в світі, погодився з твердженням кандидата в президенти США Берні Сандерса про те, що мільярдерів не повинно бути взагалі, пише Bloomberg.

«Ніхто не заслуговує стільки грошей, – сказав Цукерберг. – Якщо ви робите щось хороше, ви отримуєте винагороду за це, але я думаю, що частина накопиченого багатства недоцільна».

Цукерберг, чий власний капітал становить $69,4 млрд, виступив у форматі запитання-відповідь на внутрішніх зборах своєї компанії, які він вирішив транслювати в прямому ефірі для публіки. Співробітник, який поставив це питання, сказав, що питає Цукерберга «як єдиного мільярдера, з яким я можу проконсультуватися з цього питання».

Цукербер пояснив, що його благодійна інвестиційна група Chan Zuckerberg Initiative вкладає кошти в наукові досягнення з метою викорінення всіх хвороб. Цукерберг сказав, що так він намагається зробити свій статус мільярдера корисним.

У вівторок Берні Сандерс оприлюднив свою пропозицію: на його думку, потрібно обкласти податком всі домогосподарства, що володіють активами на суму від $32 млн.

«На посту президента США я маю намір знизити обурливий, гротескний і аморальний рівень нерівності в рівні доходів і багатства. Я думаю, що мільярдерів бути не повинно», – заявив Сандерс.

1 грудня 2015 року Марк Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан створили фонд Chan Zuckerberg Initiative до народження доньки. Вони пообіцяли віддати 99% своїх акцій Facebook на благодійність, ставши учасниками кампанії «Клятва дарування», запущеної Біллом Гейтсом і Уорреном Баффеттом.

 

Джерело: Mind

Free WordPress Themes, Free Android Games